1. Nabouraný Acc

    Zdravím.

    Mám takový dotaz.
    Někdo mi šlohnul acc a odeslal si pryč všechny Coiny. Jednu postavu svlíkl, ale itemy byly v báglu, tak dobrý. Podařilo se mi zase dostat zpět na Acc a opět změnit email a heslo.
    Nastavil jsem i tu druhou autorizaci.
    Stačí to takhle zabezpečený, aby se mi tam opět nedostal? Protože mi změnil heslo a email a nastavil si tam i tu druhou autorizaci na mobil a mě se to povedlo obejít a vzal jsem si acc zpět ani ne za 10 minut + hledání na fóru jak na to.

    Popřípade, jestli jde i změnit jméno Acc, ale to jsem nikde nenašel.
    (Napsal jsem Vedení dva mejli a popsal, co se mi stalo. Tak až se dosmějí nad Googl překladem angličtiny, snad mi něco odpoví.)

    Předem děkuji za rady, protože todle mě fakt zaskočilo a to že jsem se dostal bez problémů zpět mě zaráží ještě víc.

  2. Asi bych volil silnější hesla do Acc i do mailu než 123456 :D

    Jestli jde měnit jméno Acc, to nevím, je vázané na tvůj log ve hře, asi jen počkej na reakci Warmane forum moderátorů

  3. Na každým rozdílné devítimístné heslo obsahující Velká i malá písmena a čísla. Fakt už nevím, jak to víc zabezpečit a ne, opravdu jsem nikomu acc, email nebo heslo neříkal.

    Ukazovalo mi to, že poslední přihlášení bylo z Belarus :-( takže je to Euros = Východní vítr :-P

    No co, Coiny vem čert, postavy a vybavení mi zůstalo. Snad už dá pokoj. Změnil jsem všechno krom jména Acc což asi nejde.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •