1. Outland

    Ountland szerveren szeretném elkezdeni a pályafutásom ali horda oldalt találok magyar guildet válaszokat előre is köszönö4!!!!!m

  2. Hello, engem is érdekelne, hogy Alliance vagy Horda oldalon található-e magyar közösség.

  3. Sziasztok,

    Alli oldalon azt hiszem The Watch Tower a guildünk neve vagy valami nagyon hasonló, ez sima gyűjtő, hogy valami közös chat legyen a magyar közösségnek, nem tudom milyen gyakran vannak insták ilyesmik elég vegyes volt a társaság, horda oldalt nem tudom, de annak aki újonnan jön fel és olvassa ezt, szerintem az lenne a legkézenfekvőbb ha joinolna egy /hun channelre ingame, ugyanúgy ahogy ragnaroson, hogy guildeken kívül is legyen platform a magyar közösségnek mindkét oldalon :)

  4. Sziasztok!
    Mi is most érkeztünk 2 haverommal az Outland realmre, Hordában keresünk magyar társaságot!

  5. Sziasztok!

    Alli oldalon frissen alakult <Intensity> guild 60+ játékosokat keres, jelenleg 5fős instákba járunk létszám miatt, de karazhan is tervben van. Aki szeretne csatlakozni ingame Tikhur néven megtalál.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •