1. Jwc nasil yÜzÜklere soket aÇmayi nerden ÖĞrenİyor

bilen birisi varsa bilgilendirirse sevinirim yüzüklerinde soket olanlar gördüm jwc olanlarda

2. Merhaba.

Sorun wotlk ile ilgiliyse wotlk patchde finger itemlara socket acılmaz. 245 level ve üstü finger itemlarda otomatik socketler vardır. İcine rengine uygun gem takarsın, yada başka bir stat veren başka renk gem.. Bir de Enchanter meslegi fingerların üstüne ekstra stat basabilir. Bunu sadece enchanter meslegine sahip karakter kendi yüzüğüne basar, başkasınkine basamaz.

3. jwc bi oyuncuda ashen verdict yüzügünde soket vardı o yüzden sordum woltk icecrown serverinda oynuyorum

4. bilen birisi varsa bilgilendirirse sevinirim yüzüklerinde soket olanlar gördüm jwc olanlarda
    LK'de soket açabilen meslek Blacksmith, o da kendine özel bileklik ve eldivene birer soket açar + herkesin kullanımına açık olarak kemere soket açan bir item yapar.

JC mesleğinin özelliği 3 tane daha güçlü gem takabilmesi. Dragon's Eyes kullanarak mesala epic Bold Cardinal Ruby +20 Strength verirken Bold Dragon's Eye +34 Strength veriyor. Toplam 3 tane kullanabiliyorsun.

Yüzüklere bir şey yapabilen tek meslek Enchanting, +20 ap, +20 sp gibi yine kendisine özel, uygulayınca yüzükleri soulbound yapan enchant'ı var.

Ek: o senin gördüğün zaten kendinden soketli yüzüktür. 60 lvl Outland'da bile soketli yüzükler var, demek 80 olana kadar karşına çıkmamış.

5. soketli yüzükler biliyomda ashen verdict yüzügü görmemistim soketli varmıs galiba

6. O gördüğün exalted ashen yüzüğü, bildiğin gibi repunu yükselttikçe (friendly>honored>revered>exalted) ashen yüzüğü güçleniyor. Exalted olunca üstünde bir soket girişi beliriyor yüzüğün, gördüğün şey o.