1. Halls of Reflection brak ukonczonego questa

    tak wiec witam i prosze o pomoc gdyż osiagnalem gs wymagany na ten dung ale potrzeba m iukonczyc jakis quest , nie wiem jaki i czy ktos moze mi pomoc i powiedzIec co ja wlasciwie muse zrobic zeby sie tam dostaC ?

  2. Musisz ukończyń chain quest który bierzesz od magów w Dalaranie, potem kolejno przechodzisz instancje FoS -> PoS -> Hor.

  3. no i tego questa daje sylvanie tak ? to zrobilem taki quest po koleji przeszedlem pooddawalem bo przy okazji robi ten quest na quel sword i nadal nie moge

  4. Mozliwe ze zbugowalo Ci sie tak samo jak mi. Zrobilem questy na fos i pozniej w posie zamiast dostac questy na pos dostalem od razu na hor i teraz nie mam q na pos i nie moge wejsc do hora. stalo mi sie tak rok temu i do teraz nie moge sie dogadac z GMami zeby mi to naprawili. Wysylalem w tej sprawie chyba 30 ticketow. Za kazdym razem odpisuja to samo "upewnij sie ze wziales q z dalaran""upewnij sie czy nie masz zadnych questow w pos" bla bla. Calkiem mozliwe ze juz wiecej sie do hora nie dostaniesz chyba, ze jakis GM CI to naprawi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •