1. ФЕРАЛ ДРУИД---мнение от експерт

    #showtooltip Feral Charge(Bear Form)
    /cast [nostance:1] !Bear Form
    /cast [@target, nomod] Feral Charge(Bear Form)
    /cast [@focus, mod:Shift] Feral Charge(Bear Form)

    един въпрос имам искам макро което да сменя на мечка и котка като !!! 1 во като сам котка и се и го дигна циклон да се хеална и пак да стана котка ! а като сам котка макрото да сменя на котка и ме4ка !!! грешката е 4е като сам котка и го дигна циклон и се хеална и цакна на макрото ставам мечка а аз искам да сам котка и докато сам котка да ставам мечка !! при парви спам винаги да сам корка и при втори да сам мечка неснам някои далиме разбра

  2. #showtooltip Feral Charge(Bear Form)
    /cast [nostance:1] !Bear Form
    /cast [@target, nomod] Feral Charge(Bear Form)
    /cast [@focus, mod:Shift] Feral Charge(Bear Form)

    един въпрос имам искам макро което да сменя на мечка и котка като !!! 1 во като сам котка и се и го дигна циклон да се хеална и пак да стана котка ! а като сам котка макрото да сменя на котка и ме4ка !!! грешката е 4е като сам котка и го дигна циклон и се хеална и цакна на макрото ставам мечка а аз искам да сам котка и докато сам котка да ставам мечка !! при парви спам винаги да сам корка и при втори да сам мечка неснам някои далиме разбра
    Не знам дали правилно ти схванах идеята и не знам дали вече не си си свършил работа,но ето моето мнение по въпроса.

    #showtooltip Feral Charge(Bear Form)
    /castsequence reset=10 Cat Form(Shapeshift), Bear Form(Shapeshift)
    /cast [@target, nomod] Feral Charge(Bear Form)
    /cast [@focus, mod:Shift] Feral Charge(Bear Form)

    Аз лично използвам две различни макрота за това което искаш да постигнеш.Също така това макро което ти показвам може да е доста прецакващо и глупаво в зависимост от ситуацията , в която го използваш,така че сам си прецени дали работи.Също така виждам ,че поста ти е отдавна и може би вече не е важно,в такъв случай игнорирай тези драсканици :)

    Поздрави и приятна игра !

  3. DeathKing благодаряти сардечно братле ако имаш някви добри макрота плс линк !!! ас играя хорда ферал и 5 алианса имам :) фераламе кефи но като гледам ферала няма шанс срещу рог винагиме открива име цака яко много рятко може да кил рог :)

  4. DeathKing благодаряти сардечно братле ако имаш някви добри макрота плс линк !!! ас играя хорда ферал и 5 алианса имам :) фераламе кефи но като гледам ферала няма шанс срещу рог винагиме открива име цака яко много рятко може да кил рог :)
    Ето ти част от моите макрота,ако си харесаш някое :) ....

    #showtooltip feral charge(bear form)
    /cast [stance:0/2/3/4] bear form(shapeshift)
    /cast feral charge(bear form)

    #showtooltip Skull Bash(Cat Form)
    /cast [target=focus,stance:1] Skull Bash(bear form); [target=focus,stance:3] Skull Bash(Cat Form)

    #showtooltip Cyclone
    /cast [nomod] Cyclone
    /cast {mode:shift][target=focus] Cyclone

    #showtooltip dash
    /cancelaura Stampeding Roar(Cat Form)
    /cast dash

    /cast [stance:1]Feral Charge(Bear Form)
    /cast feral charge(cat form)
    /cast ravage

    #showtooltip
    /use Healthstone
    /cast [stance:1] Enrage(Bear Form); !Bear Form(Shapeshift)
    /cast [stance:1] Frenzied Regeneration(Bear Form)
    /cast Enrage(Bear Form)

    #showtooltip Stampeding Roar
    /cancelaura Dash(Cat Form)
    /cast [stance:1] Stampeding Roar(Bear Form); [stance:3] Stampeding Roar(Cat Form)

    #showtooltip
    /use [combat,nostealth][noform:3]Cat Form;!Prowl

    Ето ти и едно макро за CC ,което използвам когато циклона е DR:

    #showtooltip feral charge(bear form)
    /cast Enrage(Bear Form)
    /cast [stance:0/2/3/4] bear form(shapeshift)
    /cast [target=focus]Feral Charge(Bear Form)
    /cast [target=focus] Bash(Bear Form)



    За съжаление вече не играя тук(популацията е много малка) а сървърът си заслужава,надявам се да го съживят по някое време.
    Поздрави от :

    Bleedy - Night elf druid
    Scarhand - Tauren druid

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •