1. Kakvi bre balkanski gildovi to je smesno gildovi su na 11/12 godinama :D Cimaju se oko dkpa daju se itemi oficirima altovima oficira smejanje uglavnom nase gildove zaobilaziti ako hoces da igras ozbiljno pve/pvp.
    Na zalost, slicna iskustva, s vecinom.

  2. Tako bi i trebalo da bude jer officiri vode ljude u gildu u raidovE a po pravilu oni bi trebali biti full hc s gear tako je bilo nekad u mome gildu na starom Moltenu.

  3. Malo postovanje prema nasim igracima. Znam da tudje g.... lepse mirise ali budite realni. U alijansi postoje dva ozbiljna gilda Serbian Knights i Brdjani. I dobri su i u PvE u PvP, sto se lako moze proveriti. Koliko znam, Serbian Knights je starija ekipa sa dosta starijih igraca , dok su Brdjani noviji gild sa odlicnom progresom. Istina je da su Serbian Knights prvi od balkanskih gildova srusili Bane, a Brdjani LoD. Dakle da, nasi gildovi farmaju Bane i LoD. U hordi postoji samo jedan donekle ozbiljniji gild a to je Klinika.

  4. ...tu sam od 2011... znaci prosao sve i svasta... ama bas nista se nije promijenilo, sve je isto... sve se svodi da je covjecanstvo egoisticno prokleto svatko sebi grabi... end of story... tako da u biti vrijedi jedno obrnuto pravilo "don't hate the game hate the player"! jbg


First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •