1. Balkanski Icecrown Guild

    Zanjima me postoji li ikakav balkanski guild na Icecrown.. Dugo nisam igrala ovdje, lv sam huntera, gs mi 5.6+ jos nisam islau raid xD
    Nitko me ovako nece bez achiv u grupu svi nes kaakaju, sa guildom nisam imala srece bas :P Icc sam u legion presla sama eto xD

  2. Imas ih dostaa, barem u Alijansi. Pocevsi od "Serbian Knights", do "The Dead Center", "Brdjani" i tako dalje. Mada vecina nasih ozbiljnih raidera je imala problema sa raidovanjem sa visokim cinovnicima nasih guilda, jer imaju obicaj da sami sebi poklanjaju DKP, vode sve officere u sve runove i tako dalje, malo sansi za napredovanje Initiate iliti svjeze primljenih clanova.

  3. naravno da ce da se vode officeri u run, jer oni su zasluzili taj rank sa znanjem oko raidovanja i poznavanja taktika, sledeci su vet > hc raid> raid > memberi > trial po inv, trial obicno dobija inv u drugom ili trecem runu i to mu je sansa da se pokaze i napreduje u guildu. sigorno neces kao trial iako imas 6.9k gs dobiti inv u main run ako nema nikog u tom guildu ko moze da garantuje za tebe.

  4. naravno da ce da se vode officeri u run, jer oni su zasluzili taj rank sa znanjem oko raidovanja i poznavanja taktika, sledeci su vet > hc raid> raid > memberi > trial po inv, trial obicno dobija inv u drugom ili trecem runu i to mu je sansa da se pokaze i napreduje u guildu. sigorno neces kao trial iako imas 6.9k gs dobiti inv u main run ako nema nikog u tom guildu ko moze da garantuje za tebe.
    Objasnio. Al svakako uvijek izbjegavam te "nase" guildove zbog svih debila koji vode iste.

  5. Iskreno bila sam u par nasih guildova gdje ljudi nisu imali dovoljan gs da idu u raid i nakon nekog vremena guild se raspadne. Usla u jedan strani, ali zbog nedostatka vremena ili vrijeme u koje se islo ja nisam mogla. Poslije predem na dr privatni server da probam Legion i sad sam na Blizzardu. Ali nedostaje mi LK i sto sam presla expanziju vratim se ovdje, vidim guild mi dead. Probala ovak da nadem grupu al nitko nece, neki su mi cak za waist prigovarali. Ja ovo sta imam na sebi je cisto da mogu otici u raid i uzet nesto bolje ako imam srece.

    http://armory.warmane.com/character/...ecrown/profile

  6. A sto setice toga napredovanja itd Iskreno.. Ovdje ljudi na Warmane su toliko nad*kani , al ono hardcore. WoW sam pocela igrat 2015 prvi put, nista nisam znala tek sam ucila da igram huntera. Netko da ti da neki savjet nesto kao da bubreg trazis. I to ako cu ja morat da strahujem da ne uradim nesto pogresno pa da me gm nikad ne pozove u raid vise je apsurdno. Ovo je igra, trebalo biustvarida bude igra a ne neko ratno bojiste. Zato sam i prvi put otisla sa Warmane jer ljudi su bili papci blaze receno. Ja dozivljavam guild sasvim drugacije nego sto ga ljudi vode. Cim dodem u neki guild pocnu da se deru nemoj prosit gold itd itd iako nista nisamni pitala. Nitko nitkom ne pomaze, banke pune opreme koju ne mozes da dobijes jer nisi Vip iako vecini tih Vip i ne treba. Na Blizz imam dobar guildal bas ljudi su opusteni, pomazu jedni drugima, imaju razumjevanja. Zao mi je bas sto ovdje nisam naletilana takav jedan guild.

  7. ima i ovde takvih guildova samo sto treba da dobijes poverenja od ljudi koji vode guild i da napredujes. iteme ne daju nikome zato sto se dosta puta desavalo da dodju ljudi npr do membera kroz mesec dana i onda dodje i pokupi item na altu i liva guild posle 3 dana, tako da su to tako uradili u svim guildovima, kako nasim tako i njihovim. ovde ces tesko da nadjes nase guildove koji su casual ali ih ima, traze ljude na globalu redovno, a da bi usla u bilo koji nas guild sa progresom onda moras da imas gs, achi, ili da ih zamolis da te prime da budes na trial dok se sama ne nagiras ili ako oni prave neki bust run pa da udjes i da bude opustena atmosfera i zezanje ali to je dug put do girovanja ali je opusten uz drustvo, sada na tebi je da odlucis sta ces i kako ces ako ostajes ovde

  8. Jebeni casual igraci get good or get lost... "Ja sam zensko vidi te me ajde igrajte se samnom"... Koga briga igraj igricu ako si dovoljno dobra treba da budes u raidu ako nisi ne treba... Sto se tice golda, i gira tu se slazem treba pomoci novim igracima ali cesto se desi da oni napuste gild posle toga. Generalno problem sa "Balkanskim gildovima" jeste to sto se prave "Core grupe" koje kasnije nece da prime nikog drugog jer imaju svoje ljude, posle nekog vremena te "Core grupe" se raspadaju jer kako raste gs igracima tako raste i ego i dolazi standardnog balkanskog problema (*****izma) "moj je veci od tvog" kada se raspadne takva grupa raspadne se i gild. Jadno, zato ja iako sam par puta bio u balkanskim gildovima vise ne ulazim tamo. Inace ovo pricam iz iskustva jer sam imao svoj "Balkanski guild" Koji je bio vise nego uspesan i na moje zadovoljstvo nije se raspao zbog neke svadje nego su se ljudi razisli jer su imali neke druge obaveze u svojim zivotima a iza tog gilda ostala su samo lepa secanja i drugarstva koja i dan danas traju.

  9. Jebeni casual igraci get good or get lost... "Ja sam zensko vidi te me ajde igrajte se samnom"... Koga briga igraj igricu ako si dovoljno dobra treba da budes u raidu ako nisi ne treba... Sto se tice golda, i gira tu se slazem treba pomoci novim igracima ali cesto se desi da oni napuste gild posle toga. Generalno problem sa "Balkanskim gildovima" jeste to sto se prave "Core grupe" koje kasnije nece da prime nikog drugog jer imaju svoje ljude, posle nekog vremena te "Core grupe" se raspadaju jer kako raste gs igracima tako raste i ego i dolazi standardnog balkanskog problema (*****izma) "moj je veci od tvog" kada se raspadne takva grupa raspadne se i gild. Jadno, zato ja iako sam par puta bio u balkanskim gildovima vise ne ulazim tamo. Inace ovo pricam iz iskustva jer sam imao svoj "Balkanski guild" Koji je bio vise nego uspesan i na moje zadovoljstvo nije se raspao zbog neke svadje nego su se ljudi razisli jer su imali neke druge obaveze u svojim zivotima a iza tog gilda ostala su samo lepa secanja i drugarstva koja i dan danas traju.
    Svestan si da je zadnji odgovor na temu bio novembra 2017?

  10. Izbegavam domace guild-ove iskreno, do sad sam imao prijatna iskustva jedino u "Serbian Knights" ali tad je jos uvek bio molten aktivan, trenutno ne znam kakvi su, ne igram alijansu. Sto se samog warman-a tice, retko ko ce ti pomoci, vecina igraca kupe ili ih "nose" dok ne dopbiju gear pa misle da su uhvatili boga za onu stvar.

  11. Stara ekipa Serbian Knights sa Ajsijem, Kosmajcem, Smukijem, Mladjamk, Ronanom Funfuncem i ostalima je bila legendarna. Bilo je tu i starijih likova, zajebanti teski. Kakav se tu PvP igrao secam se.


  12. Predpostavljam, imas njihov sajt ako se ne varam, i guild recruitment na farumu, pa tamo imas vise informacija.

  13. Kakvi bre balkanski gildovi to je smesno gildovi su na 11/12 godinama :D Cimaju se oko dkpa daju se itemi oficirima altovima oficira smejanje uglavnom nase gildove zaobilaziti ako hoces da igras ozbiljno pve/pvp.

  14. Ocito neko lose iskustvo sa guildovima sa nasih prostora. Imao sam i ja i sve. Al evo cist primjer je guild u kojem sam trenutno je nas. I uopce neki officir nema privilegiju za neki item. Cak sta vise officir je pass bis item nekom liku i taj je lik dobio kick nakon mjesec dana jer je previse pricao. Pa sad vidite. LP

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •