1. TBC Horde Side *We Are Alone* / Outland

Merhaba arkadaşlar , 17.11.2017 tarihinde We Are Alone isimli guildimizi horde tarafında kurmuş bulunmaktayız . Şu anda net 6 türk arkadaşımız bulunmakta , max lvla ulaşıp yeterli gear seviyesine geldiğimiz zaman raidlerimizi planlayıp düzene sokacağız ve bu süreçte birlikte ilerleyebileceğimiz guild arkadaşlarımızı seçeceğiz . Sizi de aramız da görmek isteriz , oyun içi iletişim için nickim Fairness .
    EDİT: Arkadaşlar guildimizde net 10 türk bulunmakta ve sayımız giderek artmakta , rahat karazhan veya zul aman grupları çıkar. Sizde aramıza katılmak isterseniz oyun içi nickim Fairness .
    EDİT-2: Saygıdeğer warcraft dünyasının savaşçıları , an itibari ile guildimizde net 15 türk bulunmakta . Eğlenceli ve zaman alacak bu yolculukta aramıza katılmak isteyen arkadaşlarımıza kapımız her zaman açıktır . Guildimizin şuan da holy-shadow priest , hunter , ele-enh-resto shaman , balance druid, lock , mage ihtiyacı vardır .
    Sitemiz ise yapım aşamasındadır: http://wralone.tk/
    Edited: December 3, 2017

2. selam bizde ally tarafindayiz 7 8 kisi ally e gecerseniz beraber kara fln baslayabiliriz:)

3. Selam , alliance ye geçme gibi bi durum söz konusu değil öncelikle ama siz aramıza katılmak isterseniz kapımız açık .

4. valla bizim gecme olmaz biz server acildigindan beri oynuoruz yani cevre falan burda hep siz gelirseniz yardim ederiz ondan dedim

5. Düşünceniz için sağolun , bizde şuan da burada çevre oluşturmaktayız , evet biraz zaman alıcak ama hedeflerimiz var .

6. başka whisp atacak adam yokmu. 1 kişide mi guild alım yetkisi var

7. selam bende horde tarafinda mage acip katilmak isterim guilde alimi kim yapiyor kiminle görüsmemiz gerek ?

8. Merhaba arkadaşlar , 17.11.2017 tarihinde We Are Alone isimli guildimizi horde tarafında kurmuş bulunmaktayız . Şu anda net 6 türk arkadaşımız bulunmakta , max lvla ulaşıp yeterli gear seviyesine geldiğimiz zaman raidlerimizi planlayıp düzene sokacağız ve bu süreçte birlikte ilerleyebileceğimiz guild arkadaşlarımızı seçeceğiz . Sizi de aramız da görmek isteriz , oyun içi iletişim için nickim Fairness .
    EDİT: Arkadaşlar guildimizde net 10 türk bulunmakta ve sayımız giderek artmakta , rahat karazhan veya zul aman grupları çıkar. Sizde aramıza katılmak isterseniz oyun içi nickim Fairness .
    EDİT-2: Saygıdeğer warcraft dünyasının savaşçıları , an itibari ile guildimizde net 15 türk bulunmakta . Eğlenceli ve zaman alacak bu yolculukta aramıza katılmak isteyen arkadaşlarımıza kapımız her zaman açıktır . Guildimizin şuan da holy-shadow priest , hunter , ele-enh-resto shaman , balance druid, lock , mage ihtiyacı vardır .
    Sitemiz ise yapım aşamasındadır: http://wralone.tk/
    sizde konu açıp bıraktınız mı yoksa iligilenecek misiniz ?

9. Merhabalar,
    Horde tarafında oynuyorum global chat a yazsam da orası karmaşık olduğundandır TR guildlere ulaşamadım. Malum foruma geldim ve sizi buldum. Kiminle nasıl irtibata geçmem gerekiyor sizlere katılabilmek için?

10. Bende horde tarafindayim outland de. Paladinim. Hic yokmu türk klan katilabilecegimiz?

11. ben de yeni başladım
    Nick: Mouruk
    blood elf hunter