1. potreban autentication code!

    Potrebna mi je pomoc, upravo sam preuzeo MOP i trazi mi kada hocu da se ulogujem u igricu autentication code!
    Vise puta sam koristio taj code koji mi dolazi na G-mail, ali i dalje mi govori da kao ne radi ili je u pitanju neka greska,da li je ovo neka greska u WOW i da li ima neki update na ovaj sajt gde mogu to sam da napravim?

  2. Da nisi ti mozda aktivirao authentication code na guglovoj aplikaciji? a ne onaj preko gmaila. Mislim na onaj sestocifren broj koji se menja svakih 20ak sekundi.
    Google Authenticator je ime aplikacije.

  3. ja sam imao ovaj account jos od kad je nastao warmane,ali ga nisam koristio odavno,i od juce kada sam pravio novu sifru bila je nekakva potvrda za moj G-mail,ne znam da li je to taj autentication code?
    i ja sam njega iskoristio i bilo je kao ok mogu da koristim moj account opet.
    i nisam znao za taj broj da se menja svakih 20 sekundi.
    i plus znaci kada ulazim u game ulogujem se sa imenom i sifrom posle toga mi trazi kao autentication code, i ja kucam ono sto sam dobio i kao govori mi da je doslo do neke greske i vise puta sam provao nove sifre koje sam dobijao preko G-mail-a, i dalje ne mogu?
    ja ne znam sta su do sada uradili na ovaj warmane pa zbog toga i ne znam u cemu je problem.

  4. mozes to iskljuciti ako hoces na https://www.warmane.com/account/security dole gde pise In-Game Protection.
    Ali ne preporucujem.
    Kada udjes na gmail imaces 2 vrste email-a
    your warmane account: access from new browser or location
    your warmane account: access from new location
    prvi je authentication code za logovanje na sajt
    drugi je za logovanje u igri tj wow-u

  5. Hvala ti Joksa,to cu probati sutra da proverim sa access from new location.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •