1. Guildler Hakkında...

Merhaba! Yaş ortalaması 24+ kafa dengi aktif kalmayı başarabilmiş Icecrown'da hoş sohbet güzel ortamı olan Horde da veya Ally de bir Türk guildi var mı ? Mümkünse kalabalık olursa daha hoş olur. Raid veya bg lerde toplu takılmak daha eğlenceli oluyor. Şuanda Ally'im ama Horde'a geçmeyi düşünüyorum. 6.2 Blood DK tank ve 6.3 civarı Resto Shamanım var. Discord veya TS kullanan güzel aktif bir ekip kaldıysa ulaşırsanız sevinirim.

Oyun içi nick: Johance & Restofarya e

2. Horde tarafında "Quaxis" guildindeyiz. Genelde 45-65 arası online oluyor. Pve odaklı ama raid dışında pvp ve bg yapan arkadaşlarda mevcut. İlgilinirsen guildin linki:
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=345076

3. Teşekkürler bilgilendirme için. 10 güne ihtiyacım var puanı tamamlamak için 10 gün sonra eğer başvuru kabul edilirse görüşmek üzere diyelim :) Bu arada Tank mı daha çok ihtiyacınız olur yoksa Healer mı ? Ona göre sırayla geçireyim karakterleri.

4. Öncelikle Merhaba ve hoş geldiniz. Hangi char ile oynamaktan hoşlanıyorsanız onu geçirmenizi tavsiye ederim. Horde tarafına geçtiğinizde Quaxis guildinden herhangi biri ile iletişime geçerseniz onlar sizi yönlendireceklerdir. İyi Oyunlar..

5. Benim için ikisi de aynı tat da :D O yüzden sormuştum heal mi daha çok ihtiyaç var yoksa tank mı diye :) Neyse hayırlısı bakalım görüşmek üzere. Forumda bile bu kadar ilgili guild yöneticileri olduğunu görünce mutlu oldum.

6. Güzel görüşleriniz için teşekkürler. Haftanın her günü bir etkinlik olduğu için istediğiniz oynamaktan hoşlandığınız charınızı getirmeniz sizin için iyi olacaktır.İlk amacımız eğlenmek hoş sohbet muhabbet.. bunlar olduğu sürece progress geliyor zaten..