1. Ttnet kullanicilari oyunda yÜksek ms İle karŞi karŞiya

İlgİnÇ bİr durum var 2 gÜndÜr sadece ttnet kullanicilari oyuna giremiyor yada Çok yÜksek ms İle karŞilaŞiyor.. Ayni sorunu yaŞayan ttnet kullanicilari yazarlarsa sevİnİrİm.

Superonlİne vb. Kullanicilar oyuna girebiliyor. Sikinti yaŞamiyor.

Ve İŞİn İlgİnÇ yani sadece warmane oyununda yapiyor bunu. Farkli oyunlarda hic bir sikinti yok yani baglantida hic bir problem yok.

2. TTnet kullanıcısıyım hem ofiste, hem de evde. Hiç bir sıkıntı yok. Şehir: İstanbul..

3. doğrudur. ama şuan oyunda olan 4-5 arkadasımız farklı semtlerden sorun yasıyor 2 gündür

4. ttnet kullanıyorum sıkıntı var 2 gündür serverda, internette bir sorun olmuyor. Şehir:Kocaeli

5. Bulunduğunuz bölgede altyapı çalışması vardır bundan ötürü bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Onun dışında herhangi bir VPN,DNS vs. tarzı birşey kullanıyorsanız ondan ötürü de MS yükseliyor.

6. farklı oyun clientinde mesela vanilla da sorun yok :) hızda problem yok sadece ttnet kullanıcılarının cogu warmane clientine gıremıyor bu yuzden soyledıgınız altyapı calısması devre dışı kalıyor. kocaelinden gıremeyen var istanbuldanda

7. İlgİnÇ bİr durum var 2 gÜndÜr sadece ttnet kullanicilari oyuna giremiyor yada Çok yÜksek ms İle karŞilaŞiyor.. Ayni sorunu yaŞayan ttnet kullanicilari yazarlarsa sevİnİrİm.

Superonlİne vb. Kullanicilar oyuna girebiliyor. Sikinti yaŞamiyor.

Ve İŞİn İlgİnÇ yani sadece warmane oyununda yapiyor bunu. Farkli oyunlarda hic bir sikinti yok yani baglantida hic bir problem yok.
    İstanbul. Evde Superonline fiber, işte ttnet ADSL, Medivh'de yaklaşık aynı ms'leri görüyorum. Bugün de farklı olmadı.

8. bilemiyorum cidden herkesde aynı problem yok zaten söylediğim gibi çoğunlukda var ttnet kullananların

9. farklı oyun clientinde mesela vanilla da sorun yok :) hızda problem yok sadece ttnet kullanıcılarının cogu warmane clientine gıremıyor bu yuzden soyledıgınız altyapı calısması devre dışı kalıyor. kocaelinden gıremeyen var istanbuldanda
    warmanade vanilla serveri yok. farklı hosta sahip clientler kıyaslanmaz. yüksek ms ilede internet hızı ile alakası yok. sorunun ttnetde olabilir ama genel bir problem değil.

10. warmanade vanilla serveri yok. farklı hosta sahip clientler kıyaslanmaz. yüksek ms ilede internet hızı ile alakası yok. sorunun ttnetde olabilir ama genel bir problem değil.
    warmane de demedim farklı client dedim :) ve bunu yaşayan çok insan var ttnet kullanıcısı olanlardan bahsedıyorum

11. Bende TTnet kullanıyorum. Kocaeli/Merkezdeyim oyunda ms sıkıntısı yasıyorum. Geceleri ms düşüyor akşam 8 gibi ms im cok yüksek. son 1 haftadır bu şekilde bende..

12. dün akşam itibariyle ttnet kullanıcılarının yaşadığı sorun düzelmiştir. bilginiz olsun. çoğu arkadaşımız olumlu mesajlar yazdı