1. klasicno vece

    i eto sinoc neki klinac(pretpostavka i ne u pogrdnom kontekstu) krene da pise u globalu srbe na vrbe.
    napisem tiket GMu i kazem da je to protivno pravilima koja PISU na serveru. a on mi na to kaze sledeci put koristite ignore funkciju. pitam se kako li bi njemu bilo da su mu u ratu vesali POLA porodice na vrbe radi zabave\mrznje\cega god. evo i screenshot
    [URL]https://imgur.com/a/ip6GM[URL]
    i ne nije mi jasno cemu sve to posle svih ovih godina? dodjem na wow da zaboravim sranja iz rata,i naidjem na to... "slucajno" bas sinoc...
    nemam komentara.


  2. Lepo ti je odgovorio. Ovo je server gde se koristi engleski kao jezik i na njega se odnose pravila. Kada bi praktikovali za sve jezike pravila o rasizmu i sovinizmu, pa, to bi zahtevalo mnogo vise posla i novca, sto je po meni, a verovatno i po Warmane, glup trosak. Evo primera- Ukoliko imas uvredljuvo ime na engleskom- verovatno ces dobiti ban, a sada kada pogledas likove na serverima cesto ces naci uvredljiva imena na nasem jeziku (takodje i na drugim), koja su dozvoljena iz razloga navedenih na pocetku.
    Takodje jos jedan savet - prestani ziveti u proslosti.
    Edited: November 23, 2017

  3. neprijatno mi je procitati sve to... lose iskustvo i nista vise... jebo mater ljudima koji se loze na ratove i sranja,sta ces :\

  4. Ocigledno nisi dugo na internetu i online gamingu. Trolova ima svugde, i zna se sta se radi sa njima, ignorise...
    Ignorisi takve stvari sve dok ne predje u privatno i persistentno.

  5. Iskreno, ovde je jedino tvoj problem što ne umeš da iskuliraš.

    Internet je poslednje mesto gde će ljudi da se prilagođavaju izražavanju koje nije protiv nečijeg duševnog mira.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •