1. Outland Ally Türk Oyuncular

merhaba arkadaşlar biz ally tarafinda yaklaşık 25 kişiyiz. eğer oynayan varsa ally de bize ulaşabilirler. her hafta Karazhan gidiyoruz. Guild ismi BEARS. oyunda Kajmeran' a veya Sevimli' ye pm atabilirsiniz. ayrica türkler icin chat kanalimiz var bütün türkler orda. chate
    /join ahgeceler yazarak katilabilirsiniz.
    Edited: December 12, 2017

2. hangi saatler aralığında online oluyorsunuz ? şuan ulaşamadım da size :)

3. bende outlandde başlamak istiyorum ama tbc de hicbir tecrübem yok yardımcı olabilirseniz sevinirim

4. merhaba arkadaşlar biz ally tarafinda yaklaşık 18 kişiyiz. eğer oynayan varsa ally de bize ulaşabilirler kara gitmeye basladik kendimiz. oyunda Kajmeran' a pm atabilirsiniz. (sevimli, ilirya ve adely 'yede pm atabilirsiniz)
    hocam armoryden bakıyorum verdiğin nicklerin hepsi farklı guildde siz aynı guildde 18 kişi olduğunuza eminisiniz ?

5. arkadaşlar hem tbc outlandde hem de wow'da yeniyim, nickim DeLicey , shaman olarak oynuyorum hem bilmediğimden hem de atağım düşük olduğundan takıma, guilde ihtiyacım var, yardımlaşırsak sevinirim bu konuda bana yardımcı olunuz lütfen.

6. arkadaşlar hem tbc outlandde hem de wow'da yeniyim, nickim DeLicey , shaman olarak oynuyorum hem bilmediğimden hem de atağım düşük olduğundan takıma, guilde ihtiyacım var, yardımlaşırsak sevinirim bu konuda bana yardımcı olunuz lütfen.
    hocam bu adamlar konuyu acıp çekip gitmişler sanırım burda yardımcı olabilecek biri yok :D

7. eyvallah hocam, belki de bıraktılar, neyse ben türkçe bir yerlerden oyunu oynamayı öğreniyim sonra da bu serverda çevre edinmeye çalışayım

8. hocam bu adamlar konuyu acıp çekip gitmişler sanırım burda yardımcı olabilecek biri yok :D

uzun süredir foruma kimse yazmadigi icin bikac gündür bakmiyodum. o verilen niklerdeki charlar progress guildlerindeler. onun disinda yeni baslayan türkler olarak bi tane guild var. ismi BEARS. ordan bakabilirsin. oyun icinden bana ulassaydin bilgi alabilirdin. ayrica guild haricinde türkler icin olusturdugumuz bi chat kanalimiz var bütün türkler o kanalda. chat kismina /join ahgeceler yazarak katilabilirsiniz. belki burdan iletisime gecmek daha kolay olur. cünkü cogu zaman milleti cevrimici bulabilirsiniz.

9. uzun süredir foruma kimse yazmadigi icin bikac gündür bakmiyodum. o verilen niklerdeki charlar progress guildlerindeler. onun disinda yeni baslayan türkler olarak bi tane guild var. ismi BEARS. ordan bakabilirsin. oyun icinden bana ulassaydin bilgi alabilirdin. ayrica guild haricinde türkler icin olusturdugumuz bi chat kanalimiz var bütün türkler o kanalda. chat kismina /join ahgeceler yazarak katilabilirsiniz. belki burdan iletisime gecmek daha kolay olur. cünkü cogu zaman milleti cevrimici bulabilirsiniz.
    hocam armory kısmına kajmeran yazıyorum alakasız bir guilddesin sen kendin bears guildinde değilsinki bizi neden bearsa yönlendiriyorsun belkide kimse online olmuyor o guildde kısacası siz sanırım outlandde ally kısmında toparlanamamıssınız anlasılan

10. yazdigim gönderiyi okumadin galiba. biz 2 kisi baska guilddeyiz cok ilerde oldugumuz icin ama yardima geliyoruz. BEARS guildinde her hafta karazhan raidi yapiliyor. online var mi yok mu gelirsin görürsün yani burda bilip bilmeden fazla konusmaya gerek yok.

11. yazdigim gönderiyi okumadin galiba. biz 2 kisi baska guilddeyiz cok ilerde oldugumuz icin ama yardima geliyoruz. BEARS guildinde her hafta karazhan raidi yapiliyor. online var mi yok mu gelirsin görürsün yani burda bilip bilmeden fazla konusmaya gerek yok.
    geldim gördüm. Trainler için 3 gold istedim ''şuan yok hacı'' diye cevap aldım :D
    3 gold alt tarafı belli baya ilerdesiniz 3 gold veremeyecek kadar ilerlemişsiniz...
    ben Wotlk da uzun süre oynadım ''Quaxis'' guildinde ''Taarruz'' benim warriorum Armory kısmına yazıp bakabilirsin. biz oyuna yeni başlayanlara direk 300 gold başlangıç parası veriyoruz sizin gibi 3 goldu çok görmüyoruz.

aynen boş konuşmaya gerek yok kolay gelsin ''haci''

12. Selam arkadaşlar. TBC indiriyorum şuanda. Varsa guild katılmak isterim. Bir de oyunda yeni sayılırım. Amacım beraber konuşarak güzel vakit geçirerek oyunu öğrenip zevk almak.

13. geldim gördüm. Trainler için 3 gold istedim ''şuan yok hacı'' diye cevap aldım :D
    3 gold alt tarafı belli baya ilerdesiniz 3 gold veremeyecek kadar ilerlemişsiniz...
    ben Wotlk da uzun süre oynadım ''Quaxis'' guildinde ''Taarruz'' benim warriorum Armory kısmına yazıp bakabilirsin. biz oyuna yeni başlayanlara direk 300 gold başlangıç parası veriyoruz sizin gibi 3 goldu çok görmüyoruz.

aynen boş konuşmaya gerek yok kolay gelsin ''haci''
    aynen sen zaten gelme

14. Selam arkadaşlar. TBC indiriyorum şuanda. Varsa guild katılmak isterim. Bir de oyunda yeni sayılırım. Amacım beraber konuşarak güzel vakit geçirerek oyunu öğrenip zevk almak.
    guild var /join ahgeceler yaparak kanala katilabilirsin türk oyuncular icin olusturduk officerlar online olunca guilde de alirlar.

12 Last