1. Sa. Beyler

merhaba arkadaşlar. ben 2-3 yıl önce molten-wow da iki yıl kadar harcamıştım oyuna geri döneyim dedim ama burayla karşılaştım google da aratınca. bir daha üye oldum acaba mevbur sıfırdan mı başlayacagım ?

2. Molten dataların hepsi silindi. Eski accounta ulaşabilirsin belki ama eski karakterin olmayacak.

3. Molten dataların hepsi silindi. Eski accounta ulaşabilirsin belki ama eski karakterin olmayacak.
    hocam outlandde oynuyormusunuz ?

4. Hayır oynamıyorum. TBC yi 2008-2010 seneleri arasında oynadım wotlk cıkınca bıraktım cünkü aynı oyun zevkini ve hatta daha fazlasını wotlkda zaten alıyorum. Wotlk 'dan tekrar TBC ye donmek atdan inip, kaplumbağaya binmek gibi his ettitecek. Bu arada yanlış anlaşılmasın wotlk un üstüne 4-5 tane patch daha geldi ancak hiçbiri wotlk kadar balanced değil.

5. Hayır oynamıyorum. TBC yi 2008-2010 seneleri arasında oynadım wotlk cıkınca bıraktım cünkü aynı oyun zevkini ve hatta daha fazlasını wotlkda zaten alıyorum. Wotlk 'dan tekrar TBC ye donmek atdan inip, kaplumbağaya binmek gibi his ettitecek. Bu arada yanlış anlaşılmasın wotlk un üstüne 4-5 tane patch daha geldi ancak hiçbiri wotlk kadar balanced değil.
    bende wotlk de oynuyorum nickim taarruz tbc yı merak dıyorum hıc bılmıyorum hıc oynamadım oynayan arkadaslarla baslamak ıstıyorum oyuzden sordum tesekkurler