1. ICC 25hc Light of Dawn No.70
    Grupa 1

    Po 2 miesiącach przerwy
    PS: koniec raidu o 21:24


    Edited: March 24, 2019


  2. ICC 25hc Light of Dawn No.71
    Grupa 1

  3. May 6, 2019  

    ICC 25hc Light of Dawn No.72
    Grupa 1

  4. May 9, 2019  

    ICC 25hc Light of Dawn No.73
    Grupa 1

  5. May 20, 2019  

    ICC 25hc Light of Dawn No.74
    Grupa 1


  6. ICC 25hc Light of Dawn No.75
    Grupa 1

  7. July 7, 2019  

    ICC 25hc Light of Dawn No.76
    Grupa 1

  8. July 8, 2019  
    Siema Polaczki Robaczki!

    Bylem w tej Gildii nie mniej niz miesiac a juz odczułem skurwiala otmosfere panujaca w powyzszej gildii. Poczatkujacy członek gildii miał problem wkupić się w łaski Raid Leadera, bo tenże potrafił ubierać swoich ziomków na raida, a nowi czlonkowie, jesli nie byli to gracze płci pięknej mieli zawsze pod górkę. Panowie z gildii mysleli tylko o tym, jak ubrac sobie 10-ego alta a przecietny gracz, ktory wdepnal w gówno zwane ISO, musiał farmić itemki z pugiem, aby wygearowac sie wystarczająco by szanowe towarzystwo pozwoliło zrobic 1. bossa na ICC 25 norm. No, ale czego sie mozna bylo spodziewac po ludziach z nickami typu: "Kurwajebana" i "Dildobaggins". Ludzie z 6,5k gsa woleli zajmowac miejsce nowym graczom i zbierac DKP dla 10-tego alta, gdzie przecietny gracz nie byl w stanie sie ubrac. Odradzam wam tę gildię, nowi gracze z Polski nie robcie tego błędu, co ja, chociaż Wy oszczędzicie sobie nerwów. Pozdrawiam Pokrzywdzony Gracz przez panujący system w gildii iso (specjalnie pisane z małej).

  9. July 8, 2019  
    Siema Polaczki Robaczki!

    Bylem w tej Gildii nie mniej niz miesiac a juz odczułem skurwiala otmosfere panujaca w powyzszej gildii. Poczatkujacy członek gildii miał problem wkupić się w łaski Raid Leadera, bo tenże potrafił ubierać swoich ziomków na raida, a nowi czlonkowie, jesli nie byli to gracze płci pięknej mieli zawsze pod górkę. Panowie z gildii mysleli tylko o tym, jak ubrac sobie 10-ego alta a przecietny gracz, ktory wdepnal w gówno zwane ISO, musiał farmić itemki z pugiem, aby wygearowac sie wystarczająco by szanowe towarzystwo pozwoliło zrobic 1. bossa na ICC 25 norm. No, ale czego sie mozna bylo spodziewac po ludziach z nickami typu: "Kurwajebana" i "Dildobaggins". Ludzie z 6,5k gsa woleli zajmowac miejsce nowym graczom i zbierac DKP dla 10-tego alta, gdzie przecietny gracz nie byl w stanie sie ubrac. Odradzam wam tę gildię, nowi gracze z Polski nie robcie tego błędu, co ja, chociaż Wy oszczędzicie sobie nerwów. Pozdrawiam Pokrzywdzony Gracz przez panujący system w gildii iso (specjalnie pisane z małej).
    Sama prawda kolego. Byłem również w tej chujowej gildii i woleli iść na raid 24/25 niż wziąć nowego lowa ( dla nich bo na pugach jest ok).... Banda zjebów, inni gracze jako alternatywa w razie kogoś będzie brakowało, ale i tak trzeba na pugu się ubrać na 6k+ bo nie wezmą pomóc^^ idioci do potęgi

  10. July 9, 2019  
    Siema Polaczki Robaczki!

    Bylem w tej Gildii nie mniej niz miesiac a juz odczułem skurwiala otmosfere panujaca w powyzszej gildii. Poczatkujacy członek gildii miał problem wkupić się w łaski Raid Leadera, bo tenże potrafił ubierać swoich ziomków na raida, a nowi czlonkowie, jesli nie byli to gracze płci pięknej mieli zawsze pod górkę. Panowie z gildii mysleli tylko o tym, jak ubrac sobie 10-ego alta a przecietny gracz, ktory wdepnal w gówno zwane ISO, musiał farmić itemki z pugiem, aby wygearowac sie wystarczająco by szanowe towarzystwo pozwoliło zrobic 1. bossa na ICC 25 norm. No, ale czego sie mozna bylo spodziewac po ludziach z nickami typu: "Kurwajebana" i "Dildobaggins". Ludzie z 6,5k gsa woleli zajmowac miejsce nowym graczom i zbierac DKP dla 10-tego alta, gdzie przecietny gracz nie byl w stanie sie ubrac. Odradzam wam tę gildię, nowi gracze z Polski nie robcie tego błędu, co ja, chociaż Wy oszczędzicie sobie nerwów. Pozdrawiam Pokrzywdzony Gracz przez panujący system w gildii iso (specjalnie pisane z małej).
    Bardzo mi przykro z tego powodu, ale niestety taka jest prawda. W każdej gildii osoba będąca na raidzie musi być czy to na discordzie/tsie/itp. Co do zbierania ludzi na raid prostę jest że gracz z rangą trial albo nieradzący sobie z taktyką nie będzie brany na 1 grupę, a to że zapisali się ludzie zwiększym stażem w gildii to prostę że weźmiemy tą osobę. Dam przykład z życia, jeżeli idziesz do firmy i jesteś na najniższym stanowisku i mówisz do szefa po 2 tygodniach pracy która nie była wykonana na najlepszym bądź satysfakcjonujący sposób że checesz dostać awans i pracować z najlepszymi pracownikami bo CI SIĘ NALEŻY, A ONI NA TO NIE ZASŁUGUJĄ. I regulamin moim zdaniem jest żeby go przestrzegać więc, jak jest napisane że podczas trwania raidu KAŻDY MUSI BYĆ NA DISCORDZIE, to oznacza że każdy, a to że nawet nic nie napisałeś o tym że nie możesz wejść przez chwile bo musisz coś naprawić to nie wina Raid Leaderów.

  11. July 9, 2019  
    Sama prawda kolego. Byłem również w tej chujowej gildii i woleli iść na raid 24/25 niż wziąć nowego lowa ( dla nich bo na pugach jest ok).... Banda zjebów, inni gracze jako alternatywa w razie kogoś będzie brakowało, ale i tak trzeba na pugu się ubrać na 6k+ bo nie wezmą pomóc^^ idioci do potęgi

    Jeżeli chcesz się dostać na 1 grupę to wypadałoby się pokazać na grupie normal. Pisząc do Officera "dawaj inva chuju" zapewne reprezentujesz sobą wysoki poziom.

  12. Jeżeli chcesz się dostać na 1 grupę to wypadałoby się pokazać na grupie normal. Pisząc do Officera "dawaj inva chuju" zapewne reprezentujesz sobą wysoki poziom.
    Jak wy nawet na grupe normal nie bierzecie nowych, więc po co tutaj kłamiesz, chcesz ratować dobre imię? Poza tym grupa normal to chyba raz w miesiącu jest organizowana, a po trzecie to na HC lepiej iść w 24/25 niż wziąć choćby nawet grocha podboostować? Taka właśnie gildia zjebana.
    A oficera owszem nazwałem chujem, ale po tym jak wolał iść 24/25, niż dać inva po wcześniejszym kulturalnym zapytaniu.
    Co do poziomu jaki reprezentuje, to napewno jest wyższy od twojego 15 letniego mniemania o sobie, bo wywyższacie sie ponad pas oriona swoją zjebaną osobowością i osobistością, bo macie po 3 alty full hc i trzeba czuć się pro... Zjebane polaczki i jak w tym kraju ma być lepiej

  13. Jak wy nawet na grupe normal nie bierzecie nowych, więc po co tutaj kłamiesz, chcesz ratować dobre imię? Poza tym grupa normal to chyba raz w miesiącu jest organizowana, a po trzecie to na HC lepiej iść w 24/25 niż wziąć choćby nawet grocha podboostować? Taka właśnie gildia zjebana.
    A oficera owszem nazwałem chujem, ale po tym jak wolał iść 24/25, niż dać inva po wcześniejszym kulturalnym zapytaniu.
    Co do poziomu jaki reprezentuje, to napewno jest wyższy od twojego 15 letniego mniemania o sobie, bo wywyższacie sie ponad pas oriona swoją zjebaną osobowością i osobistością, bo macie po 3 alty full hc i trzeba czuć się pro... Zjebane polaczki i jak w tym kraju ma być lepiej
    Sam chyba nie wiesz co piszesz, jeżeli jest jakiś nowy gracz co spełnia wymagania na raid normal ZAWSZE jest bany ponad jakimś altem bis postaci. A co do tego 24/25, czekaliśmy na jedną osobę akurat w tym momencie więc można powiedzieć że mieliśmy fula. I moim zdaniem lepiej być polaczkiem i trzymać się ludzi którym zależy niż cebulakiem. Do tego chciałeś iść na ICC 25hc nie posiadając dostatecznej wiedzy na temat swojej klasy, np druid bala/resto ogemowany w intelekt i bez enchantów. Niestety mentalności cebulaków nie da się zmienić bo im tak nie będzie nigdy pasowało jak jest. Tyle w temacie dalej już nawet szkoda mi czasu odpisywać. Pozdrawiam

  14. Polskie community w gildiach i poza to zawsze był rak :D

  15. Ale jak ratować dobre imię ? Bo jakiś random i zwykły pet do gaszenia w popielniczce szkaluje, że jesteśmy najgorsi ?


    [bo macie po 3 alty full hc i trzeba czuć się pro...} Na te alty ludzie zapierdalali i byli kiedyś tacy jak ty. To są ludzie ze stażem i doświadczeniem.
    Edited: July 12, 2019

First ... 3111213141523 ... Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •