1. Doniranje, Bosna i Hercegovina

    Dobar dan za Warmane Staff koji je zadužen za podneblje Balkana.

    Htio bih da doniram minimalni iznos za Premium Account. Nikad prije to nisam radio, i nisam siguran koji je najbrži način. Imam Master Card Debit karticu, i nisam siguran da li mogu nju upotrebiti da doniram? Nemam postavljen Paypal ili bilo šta slično, jer nikad prije nisam radio internet transakcije. Bio bih vam jako zahvalan ako biste mi pomogli. Ili ako postoji neki Staff iz Bosne i Hercegovine, koji bi mogao da mi pomogne da stupim u kontakt s njim (Na primjer da mu ja pošaljem novac na njegovu karticu, a da on preko svoje napravi moj account premium, naravno poslao bih mu malo više novca kao zahvalnicu za pomoć. Ovo bi mi mnogo više odgovaralo, da ne moram da se 'zamaram' sa svim tim postavljanjem kartice na internetu.). Bio bih jako sretan kada bi mi se javio neko od vas iz Warmane Staff-a u Private Messages da se dogovorimo, jer Vam vjerujem. Nadam se brzom odgovoru.

    Lijep pozdrav i svako dobro.

  2. MasterCard (bila debitna bila kreditna) radi bez problema.

    Ako je na kartici valuta koja nije EUR matična banka (ili korispodentska) vrši konverziju po njihovom kursu i uplata prolazi kroz par minuta. Samo ispoštuj uputstvo do kraja i ne zatvaraj prozor pre nego dobiješ obaveštenje da je uplata prošla.

    Meni recimo skine $12.20 za €10 ali napominjem da ti ovo dajem kao primer za slučaj da ti je valuta na kartici dolar, i da iznos zavisi od (korisporentske) banke i trenutnog kursa dolar-evro.
    Edited: December 21, 2017

  3. Hvala ti mnogo na odgovoru i izdvojenom vremenu. Možeš li samo da mi još kažeš je li trebam da se registrujem na ovaj Paymentwall ili Mint da bih mogao da doniram ili samo ukucam podatke moje kartice tamo gdje ih traži? Možda su pitanja besmislena ili smiješna, ali prvi mi je put da doniram, pa nisam siguran, a htio bih da sve prođe u najboljem redu.

    Hvala ti još jednom i lijep pozdrav za tebe.

  4. Ništa osim informacija u modalu nije potrebno. Nije potrebna dodatna registracija.
    Samo popuniš tražene podatke.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •