1. kolay gelsin

beyler bir kisi bana yardim edebilirmi acc id ve pw yi hatirliyorum fakat aktivisyon kodu istiyor karekteri geri alabilmem icin ama emial unutum yardim edebilecek birileri varmiydi

2. bu konuda sana yardımcı olacak forumdan kimse çıkmaz ama madem senin hesabın sana söyle açıklayabilirim gmail'e üye olurken verdiğin telefon numarası hiç değişmedi ise oradan sana yardımcı olunur şifremi unuttum kısmına girersen oradan telefon numarası yazarsın oradan karşına bütün mail adreslerin çıkar gmail'deki oradan bir sıfırlama mesajı yollarsın hangisi olduğunu hatırladığında buradanda kod'u girersin başka türlü Geçmiş olsun.

3. peki bir sorum daha olacakti gmail zorda olsa buldum ama aktivasyon kodunu yenisi gelmiyor eskisinin süresi dolmustur diyo onu nasil düzeltirim acaba

4. peki bir sorum daha olacakti gmail zorda olsa buldum ama aktivasyon kodunu yenisi gelmiyor eskisinin süresi dolmustur diyo onu nasil düzeltirim acaba
    her giriş yaptığınızda yeni bir aktivasyon kodu gelecektir. Oradan yeni gelen aktivasyon kodunu alıp yazacaksınız önce gmail adresinizi açın sonra siteye veya oyuna giriş yapın sorun düzelecektir.

5. her giriş yaptığınızda yeni bir aktivasyon kodu gelecektir. Oradan yeni gelen aktivasyon kodunu alıp yazacaksınız önce gmail adresinizi açın sonra siteye veya oyuna giriş yapın sorun düzelecektir.
    gmail yeni aktive codu gelmiyorda en son gelen mail 2015 de gelmis o yüzden sordum 9k mı ne coins vardi yanarim yanarim ona yanarim

6. gmail yeni aktive codu gelmiyorda en son gelen mail 2015 de gelmis o yüzden sordum 9k mı ne coins vardi yanarim yanarim ona yanarim
    geçmiş olsun onlar silindi :) 2015 den server gittiğinde hediye verilen coinsleri 1 yıl sonra sildiler :)