1. Icecrown dps spec

    witam planuje zacząć gre na icecrownie i tu mam dylemat jakiegos dps wybrac. moze ktos sie wypowiedziec co kreci dobry dps na tym servie ? i jestem w miare op ?

  2. http://forum.warmane.com/showthread.php?t=334841 < Już taki temat jest. Poniżej przykładowe info.

    3.3.5 end scaling Mage, Hunter, Rogue, Fury Warrior (Better with more arp, SM), Ret Pala for PvE Dps should be top 5 ijn end gear (ICC, RS 25 HC)

    3.3.5 PvP healer Druid, Paladin, Disc Priest and as DPS Mage, Rogue, DK, Shadow Priest, Affli Lock are the best choices

    3.3.5 Tank wise Paladin, DK, Warrior, Bear in that order for HC progression and all are kinda near and overall pretty equal strong in end gear.

    If you start in Lordaeron at the moment DK will dominate the ladder until Relentless Gladiator.

  3. Jeśli chodzi o PvE to w tym momencie DPS jest raczej zrównoważony (porównanie każdego DPS speca dobrego gracza daje porównywalny DPS - w większości przypadków). Nie wiem czy jest coś na tyle OP, że randomowe klikanie przycisków wywinduje Cie na pierwsze miejsce w DPSie.
    Są spece, które (dla obecnych skryptów) dla przeciętnego gracza odstają - Enhancement Shaman, Demonology Warlock, czy Balance Druid - ale dobry gracz z tych speców również wykręci niezłe cyferki.

    Jeśli chodzi o łatwość przyswojenia grania to:
    - Z ranged DPS polecam huntera (spec marksmanship) lub maga (na początku arcane a z lepszym gearem fire pod crit chance),
    - Z melee DPS polecam warrior (fury), rogue (combat), druid (feral). Retribution paladyn również jest stosunkowo łatwy do przyswojenia z DPSem, ale tą klasą trzeba robić dużo więcej niż sam DPS (przez co ludzie mogą mieć większe wymagania).

    PvP się nie wypowiadam, bo jestem mocno przeciętnym graczem w tej materii.

    A co do tanków to w tym momencie najtwardszym tankiem jest raczej Druid. Po nim mniej więcej koło siebie stoi Warrior i Death Knight (z tym, że warek wymaga trochę tunowania w skryptach). Najgorszym tankiem (zresztą zgodnie z patchem 3.3.5a) jest Paladyn. Przy czym różnice między nimi nie są raczej duże.
    Edited: January 16, 2018

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •