1. Outland alliance - Lunatic Asylum

    Poszukujemy ludzi do wspolnej gry. Obecnie jestesmy w trakcie progressowania SSC. Gildia istnieje wiele lat, szukamy konkretnych klas na ten moment do dalszego postepu. Posiadamy wlasnego TS-a oraz strone na ktorej mozna znalezc info o obecnym progressie oraz klasy ktorych potrzebujemy. W gildii obowiazuje system DKP.

    Jeslj nie ma Twojej klasy w poszukiwanych, mozesz bez problemu i tak skladac podanie.W koncu im wieksza konkurencja w gildii tym lepiej ;) (oczywiscie do pewnego limitu, ale wszystko jest do dogadania) Szukamy przede wszystkim osob aktywnych, najlepiej z attu na co najmniej kara/ssc.

    lunatic-asylum.pl

  2. hej
    możliwe że mnie ktoś z LA kojarzy bądź pamięta(przynajmniej ja paru aktywnych graczy pamiętam osobiście chociaż by Redok) z pod nazwy Annihilator(dla przypomnienia zawsze mainowałem elemental shamana)

    mianowicie prosto i na temat
    planuje zagrać na serverze(ogólnie to po sporej przerwie od TBC) tyle że mam dość spory dylemat o aktywność polskich gildi na serverze(wole wiedzieć na czym stoję niż obudzić się z ręką w nocniku)
    czy była by możliwość dojścia do gildi pomimo braku wylevelowanej postaci?

    szkoda tylko że wybraliście stronę ally(co jak co raciale ssą po całości w trybie pve na TBC)ale przynajmniej ogarnięty i pewny skład co już pociesza

    zapomniałem dodać że
    odnośnie doświadczenia z raidów do muru się zdarzało(z reszta jak ktoś mnie pamięta to może potwierdzić że jakieś doświadczenie miałem)tyle że aktualnie po przerwie kilkuletniej od TBC musiał bym sobie tak dokładniej przypomnieć ale myślę że to nie problem
    Edited: March 29, 2018

  3. Nie ma co przesadzac az takiego dramatu nie ma z racialami :P Po tbc im dalej tym gorzej jak zaczeli mieszac z racialami i talentami :(.

    Choc fakt na huntera wolalbym Orka :P Ale Elf tez nie jest zly!! :)

  4. w sumie fakt z lekka dramatyzuje :P
    oj niestety smutna prawda : (
    ogólnie jak dla mnie wow trzymał poziom tylko do wotlk dalej to już nie to samo niestety(ja na dokładkę chciałem zrobić stały powrót do globala o ironio zza czasu warlords of draenor :DD)
    no też bym wolał orka ewentualnie trolla dla haste :D

  5. Powiem Ci tak.
    TBC na plus, Wotlk ok
    Potem Cata - to co namieszali z questami.... no niby odswiezylo ale raidy hardcore to byl meh... :/
    Pandy to przemilcze - te pinata bossy cala wyspa itp...
    w WoD powiało troche TBC ale tylko troche i tu przestalem hardcorowo raidowac :)

    Jak patrzylem na huntera i po wpisaniu played mi wyskakiwalo 365... to mhm.
    Najlepiej jakby zatrzymali na TBC i tylko szli z lore dokladajac instancje :P a nie te przerobki talentow zbieranie legandarow - kazdy z legandar backami ringami itp.

    PAmietam jak mi z KJ wpadl bow co prawda tydzien po wyjsciu wotlka ale zawsze :D


    ps. ja zaryzykowalem i boostnalem sie do 70. Mam nadzieje ze jakies aktywne gildie beda - albo chociaz semi ^^
    Edited: March 29, 2018

  6. no mniej więcej temu chciałem zrobić powrót stały zza czasu WoD(a niestety się mocno rozczarowałem)
    łuk z KJ no no rarytas ;o
    jak mnie pamięć nie myli to legendarny? co chyba re modelował strzały czy coś w tym stylu(aczkolwiek z tym się akurat mogę mylić)

    będę w sumie odpisywał z edytowania(bo nie chce zrobić tu przypadkiem w razie czego tematu na kilka stron :D)
    no to ogólnie brawo ,,plus" taki ze skasowali dopiero przy cata to za wotlka jeszcze mogłeś się pobawić :D

    tak swoja drogą przypadkiem to nie ty Redok?(bo nazwa zaczynająca się od "Red" mnie miesza aczkolwiek może to równie być czerwony :P)
    wiem że widziałem na ts-ie jego nazwę ale jaką ma na forum to nie mam pojęcia :P

    nostalgia co? też mnie bierze :D
    wzajemnie i oby :) (aczkolwiek taką chcice mam od jakiegoś czasu na tbc że raczej do zobaczenia :D)

    zapomniałem dopisać co do(troche chaotyczny dzień mam) ,,Najlepiej jakby zatrzymali na TBC i tylko szli z lore dokladajac instancje :P a nie te przerobki talentow zbieranie legandarow - kazdy z legandar backami ringami itp."
    dokładnie tak jak piszesz(nie raz nie dwa mnie też takie myśli nachodziły)

    wiem jedno raczej do globala już nie wrócę
    zwłaszcza patrząc na nowe zmiany które chcą wprowadzić
    zmiana systemu rozdawania lotu na raidach(w sumie tego to już nawet nie będzie)
    jak i wykastrowanie gry kompletnie z Tier setów
    Edited: March 29, 2018

  7. Tak, za TBC strzaly maja swoj dmg, a on raz ze nie wymagal, dwa ma ich animacje, to jeszcze maja wiekszy dmg. Potem oczywiscie #@%$@#$ i skasowali quivery i strzaly...
    Fakt ze w wotlk to poszedl po 1 dungu do baga i transmo sie go tez nie dalo. Ale fajnie wygladal, zreszta nadal fajnie wyglada :) Podobnie jak Phoenix z Princa.

    T6 + Phoenix miazdzy system! :) i jakis czerwony tabard ehhh wzielo mi sie na wspomniki postaci. No nic trzeba sie do pracy wziasc. Pozd i moze do zobaczenia ! :)
    Edited: March 29, 2018

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •