1. Pvp amac?

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir cata-mop-wod-legion oynadım ve geriye dönmek istedim. Gayet güzel karakter açtım. PvP dayağın allahını yiyorum dedim ki 1000 resilance sonrası kendime gelirim. relentless-wrathful karması bi setim oldu. Fakat hala dayağın allahını yiyorum. Warrior geliyo 2 atıyo. Dk geliyo 3 atıyo. Rouge desen trinketi bi kere kullanıyorum sonra 10 saniye kitleyip gebertiyo. Kısacası pvpde sürekli dayak yiyip arada insanlara vuruyorum. Bakın noobum demiyorum. Kite'ın allahını yapıyorum gene tek yiyorum. Wotlknin pvpsinin olayı bunu. 1v1 duel olayı hızlı davranan alıyor mu.

üst paketlerde alıştım uzun süren duellere burası 1 shot gibi geliyo. Bende mi hata var yoksa bişey mi kaçırıyorum.

2. Resilience tam anlamıyla çalışmıyor, üstüne donor fazla olduğundan hemen herkes BiS e yakın ve 284 lük silahlara sahip, PvP realmini dene bence.

3. PvP de kullandıgın karaktere bakıyor kazanıp kazanamayacağın.
    Blizzardın oyunun içine edip de fun serverlara benzettiği oyun (bakınız: cataclysm, pandarian, legion, vs patchler de yer alan karakterlerin sacma sapan milyonlarca damage ve hp'ye sahip olması) da oynayan oyuncuların sonradanwotlk'a dondügünde tabiki de alışması zor olacak. Wotlk de süpermen diyebilecegin herkesi kesen bir karakter yok. Her karakterin avantajı ve dezavantajı var diğer classlara ve speclere karşı. Kesebileceğin ve kesemeyeceğin classlar/specler var. Zamanla oynayarak alışırsın.

4. Bastardbottle doğru söylemiş bence biraz da delay var mesela gouge attıktan sonra restealth yapamıyorsun ayrıca 284 metasında 1 shot olayı var gerçekten de. Şimdi endgame PVE itemler bazı classlara daha çok yarıyor bazılarına yaramıyor kimisi 1 shot atmaya baslıyor kimisi metadan düşüyor yani her spec viable değil. zaten Arenada 2v2 sıralamasına bakarsan top 5'te 4 tane pala/warr var çünkü warriora endgame pve off set itemler inanılmaz iyi gidiyor. Pvp'yi duel olarak baz alırsan rauf'un dediği doğru bazı classlar bazılarına karşı avantajı ve dezavatajı var yani duel bambaşka bir olay. Shadowmourne biraz op diğer itemlere göre daha fazla burst attırıyor bu da doğal olarak fark yaratıyor.