1. Türk var mı oyunda

Oynayan türk veya türkçe bilen var mı yeniyim oyunda guild felan varsa gelebilirim.

2. Olmaz mı hangi serverdasın horde musun ally mı :)

3. aslında yok biz hepimiz farklı milletlerdeniz ama türklerinde gelmesini sağlamak için türk dili eğitimi alıp bu forumda görevlendirildik

4. aslında yok biz hepimiz farklı milletlerdeniz ama türklerinde gelmesini sağlamak için türk dili eğitimi alıp bu forumda görevlendirildik
    :d :d :d :

5. Merhaba arkadaşlar. Yeni katıldım oyuna Türk guild arıyorum. Ally icecrown. Char ismi ugurs

6. Eveeet, demek ki neymiş? Guild başlıklarını boşa açıyormuşuz :D

7. Sadece guild başlıklarını değil her şeyi boşa açıyor, cevaplıyoruz. Yeni gelen okumadan tekrar tekrar soruyor. Zor geliyor önceki forum sayfalarına tek tek bakmak. Yeni oyuncu buraya gelsin, bütün kullanıcılar, onları önce forumda sonra da oyunda boostlasın ve gitsinler. İstedikleri bu.

8. Merhaba arkadaşlar. Yeni katıldım oyuna Türk guild arıyorum. Ally icecrown. Char ismi ugurs
    Mevcut bilgiler buradadır. ->>> http://forum.warmane.com/showthread.php?t=389232

9. Bende yeniyim mop dayım nick Khazar orc wari

10. İcecrown da türk guildi varsa lütfen benide alın alience itemli paladinim var oyunu tam anlamıyla öğrenmek istiyorum yardım lütfen adım sucveceza

11. icecrown da horde warlock kasıyorum wow dünyasına yeni girişim oyunda baya yeniyim anlayacağınız horde bir guild arıyorum bi kaç konudan istek gönderdim lakin sitelerinde discord adresleri bulunmadığı için yine tek başıma oynuyorum. oyun içi nick: Fatfish
    Sorularıma ve oyun içi bilgi eksikliğime yardımcı olabilecek varsa mesaj atarlarsa çok sevinirim teşekkürler

12. ben de yeni basladim yaklasik 2 hafta oluyor oyun ici turk bulsan da yardim edenine rastlamak cok zor cevap bile vermiyorlar genelde. yabancilar bile daha yardimsever. bugun 80 oldum random dungeon disinda ne yapacagimi pek anlamadim dugrusu
    icecrown horde nick Yungbunyo ekleyin pm atin beraber ogreniriz yardimci oluruz birbirimize

13. http://forum.warmane.com/forumdisplay.php?f=270 buradan sosyal guildlere bakabilirsiniz, oyun içinde de zaten reklamlarını görebilirsiniz, türk guildi bakmayın oyunu tam anlamıyla ögrenmek keyif almak istiyorsan mutlaka yabancı guildlere girin, eğer ilk kez oynuyorsanız kesinlikle türk guildlerinden uzak durun, konusun arkadas olun ama guildlerine raidlerine girmeyin, yardım beklemeyin bu her konu için geçerli. Yabancılarla konusmaya muhabbet etmeye calısın bir yabancı size demez knk su itemi benim için rollesene ama turkle 10 dk konusun baslar knk su itemi benim icin rollesene be, bro su itemi rolla bana, ustundeki degistir benim için rolla. Class ınız olsun meslekler olsun dungeonlar raidler vs vs olsun forumda ve youtubede bir suru kaynak var onlardan bakabilirsiniz hatta sizin için daha iyi olur orada açıklamalı olarak ne ne ise yarar anlatırlar.