1. Wow private hakkında

ben bu oyuna yeni başlayacağım. outland ve icecrown adlı serverlar bayağı kalabalık. buralarda oynamak istiyorum. oyunda da healer tank filan en çok aranan classlar mış. peki ben bu serverlarda oynamak için hangi wow u burdan oynamam lazım? serverların yanında farklı amblemler var. bu amblemler hangi ek paketler olduğunu mu gösteriyor? kısacası outland de oynamam için hangi wow u, icecrown için hangi wow u indirmem lazım yada hiç farketmez mi? Yani kısacası bu oyun, serverlar bilgi verebilirseniz sevinirim.
    Edited: January 22, 2018 Reason: İhtiyaç

2. ben bu oyuna yeni başlayacağım. outland ve icecrown adlı serverlar bayağı kalabalık. buralarda oynamak istiyorum. oyunda da healer tank filan en çok aranan classlar mış. peki ben bu serverlarda oynamak için hangi wow u burdan oynamam lazım? serverların yanında farklı amblemler var. bu amblemler hangi ek paketler olduğunu mu gösteriyor? kısacası outland de oynamam için hangi wow u, icecrown için hangi wow u indirmem lazım yada hiç farketmez mi? Yani kısacası bu oyun, serverlar bilgi verebilirseniz sevinirim.
    En tepedeki TBC logolu Outland 2007'de çıkan paketi oynatıyor 70'e kadar çıkıyorsun 5 Ally + 5 Horde ırkı oynanıyor.

Mavi-beyaz logolu Wrath of The Lich King 2008 sonunda çıkan paket. Icecrown x5, Lordareon x1 XP çarpanlı, yani x5 olanda 5 kat hızlı level atlanıyor. Blackrock yazansa anında 80 olduğun eğlencelik bir yer.
    WotLK'de Oyun sonu 80 level, yeni olarak Death Knight diye yeni bir sınıf geliyor. En dengeli, kolay oynanan, en çok tercih edilen pakettir.

CATA yazan Neltharion, WotLK üzerine gelen Catalysm, 85'e çıkılıyor. WoW dünyasını yerle bir eden bir kıyamet sonrası Horde için Goblin, Alliance için Worgen (kurt adam) sınıfları ekleniyor. Warmane'de doğru düzgün çalışmadığı için oyuncusu azdır.

MISTA yazan Frostwolf Mists of Pandaria ek paketi. 90'a çıkıyorsun, diğer sınıf ve ırklara ek olarak Panda ırkı ve Monk sınıfı geliyor.

Hepsinin oynamaya hazır torrent linkleri download sayfasında var:
    https://www.warmane.com/download

orada:
    Wrath of The Lich King (old) yazan 2008'de çıkan asıl oyun, diğer Wrath of The Lich King yazanı karakter modellemesi değişmiş olanı, insanların yüzlerinin farklı gözükmesi, farklı koşmaları vs dışı aynılar.
    ayrıca Mists of Pandaria minimal yazanı da oynadıkça indiren bir paket. 5 MB falan olması gerek. Oyunda bir yerden diğerine giderken o haritayı indirmesi gerekiyor, bekliyorsun yani. Bir kez indirdikten sonra sorunsuz hızla açar.