1. @ vladimir9666 Naravno, javi se nekom od oficira.
    @ baxuz Prvobitni post je bio na zejednickom forumu, pa je prebacen na local.


  2. @MissPip Ono sto najvise treba je dobar Fire / Arcane Mag. Narvno svi dobri igraci su dobro dosli.
    Edited: October 7, 2018

  3. Pozdrav, interesuje me, da li mozda kojim slucajem vas gild ima veze sa "Serbian Knights" gildom koji je bio aktivan pre nekih 7/8 godina na serveru-Neverendless wow?

  4. @djubrepokvareno
    Ne, gild je nastao na starom moltenu. To je verovatno neka druga ekipa.

  5. Kroz nekih nedelju dve, cu verovatno nakupiti poena za prebacivanje par mojih u alijansu, tako da cu videti da se javim nekom u vezi ulaska u gild, moj stari gild (sa slicnom istorijom) je presao na legion, tako da sad trazim novu ekipu, a vi izgledate zanimljivo, naravno ako primate, nisam jos uspeo da uradim LOD, ali do sad imam znanje do sindre 25hc, poznajem svoje klase sasvim solidno. :)

  6. Ekipa koja je sinoc radila ICC Hard Mode. Ne znam samo zasto su se slikali u Ulduaru, al predpostavljam da je zbog lepseg ambijenta :P Cestitke!

    Edited: October 15, 2018


  7. Fali li vorijora bajo, sad cu i ja kroz jedno mjesec :D

  8. Da li je moguce postati vas clan a ne biti 80lvl?? Msm ja sam 73lvl i bilo bi mi zgodno da mogu da se usavrsavam uz iskusnije igrace. Narocito zato sto je srpski/balkanski guild.

  9. Pozdrav, ukoliko nekoga zanima Guild mozete slobodno da me wispate na: Smajzla, Thaddiuss, Silverkeeper, Ezzalor :D Trenutni nam je progres 46% LOD, pocinjemo i RS25HC, takodje se trudimo oko 3 icc25hc/n itd.

  10. Ove nedelje odradjen je 1 sot ToC 25 HC dobijen bonus lut. RS 25. ect. Od desetki odradili smo ICC i RS 10 Heroic Mode.
    Konacno je pao i LoD. Sve cestitke svim clanovima gilda, kako sadasnjim tako i bivsim na rajdanju, kao i onima koji vole da krcaju.



    PS. Mounta maznula Duda.

    I jedna slika za uspomenu:
    Edited: February 26, 2019

  11. Kako bismo nastavili da farmamo LoD - a, potrebno nam je jos dobrih igraca narocito tenkova i hilera. Svi igraci sa Balkana su dobrodosli.

    Edited: February 26, 2019

  12. Evo kako je trajao LOD fight, jesmo malo wipe na kraju, ali je pao. PoV Blood DK. MT.

    Edited: February 26, 2019


First 1234 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •