1. Pozdrav, nova nedelja i jos jedan LoD. Zahvaljujemo svima na raidovanju. PoV Blood DK.



    Hvala Greyonu na editovanju Video klipa i izbor muzike.

  2. Serbian Knights full Bane Run - PoV Combat Rogue.




  3. Serbian Knights LoD 3 - PoV Combar Rogue


  4. Poz svima, posle duzeg vremena par obavestenja u vezi aktovnostima i progresu gilda. Pre mesec dana odrzan je gild PvP turnir 1 vs 1 u Blade`s Edge areni na dve pobede sistemom play off eliminacije. Ucestvovalo je oko tridesetak igraca. Pobednik, kao i dugi i treci su nagradjeni.



    Nedostajalo je par dobrih PvP igraca koji se nisu pojavili, ali opet je bilo zanimljivo. Neki igraci su bili diskvalifikovani (Smuki) zbog koriscenja Nitro Bootsa - na sta je Smuki pretio i vredjao organizatora PvP turnira, pa je obezbedjenje moralo da intervenise. Neki su bili nezadovoljni odabirom ``kajterske`` arene. U svakom slucaju hvala Smajzli za ulozeni trud oko organiizovanja eventa.
    Edited: April 23, 2019

  5. Sto se tice PvE-a, u proteklih dve nedelje gild je odradio 6 - 7 Bane Runova, kao i 2 x LoD runa, ToC 25HC 1 shot itd.. Kako ide lepse vreme, cesto se desava da zafali igraca spremnih za LoD run. Iz tog razloga zahvaljujemo svim prijateljima koji su uvek spremni da pomognu kad zatreba. Gild je otvoren za sve igrace koji su spremni da se pridruze. Pozdrav.
    Edited: April 24, 2019


  6. Super je ovo osmiĊĦljeno i uradjeno, naravno. :)
    Planiram da vas kontaktiram u skorije vreme samo da nabavim solidan gear jer sam tek dosao do Lv80 sa Death Knight-om. :3

  7. Raidovi

    Pozzz, ne igram wow dugo i imam par pitanja :D

    Da li je Guild u Hordi ili Allianci? Ako je u Allianci ima li neki slican Guild u Hordi?

    Takodje koliko vidim gore ako sam dobro shvatio, sve moguce Raidove ste zavrsili, pa zasto onda radite nedeljno (ili kolko vec) radiove, jel cisto iz zabave ili moze ispasti neki dobar item ili nesto, ili jednostavno zbog novih igraca? :D

    Hvala unapred pozz.

  8. Alliance

    Raidat se mora, stari igraci odu, novi dodju a uvijek nekom nesto treba


  9. Gild je do sada odradio oko 60-70 LoD runova.

  10. Pozz zovem se zvezdara dobio sam nrki tupav ban rolao sam na item lvl 40head za castera dobio sam na need nikom nije trebalo to...da li neko mozes reci kako da stupim u kontakt sa gmom da me unbana jel je glupost velika

  11. Bump za jedan od najstarijih gildova servera. Regrutujemo sveze raidere za guild runove.
    Radimo 1 ICC25hc 12/12, 1 ICC25hc 10/12. Treci ICC25hc se radi kao test run za nove clanove i radi se 8/12 hc. Pored ICC tu je i 2 RS25n i po koji bejn kad je slobodan dan ili kad Berethor ima alt tenka da se boosta.
    Minimum GS za ulazak je 5,8 jer do tada ste upoznali svoju klasu a uz nas cete nauciti taktiku za raide.

First 1234 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •