1. - Defense Cap -

    Pozdrav bando,

    Imam dosta iskustva kao tenk, pa sa vremena ne vreme cesto pricam sa prijateljima oko sitnica. Malo sam listao forum, uglavnom su postovi iz 2015 godine. Ljudi pisu kojekakve algoritme crtaju trigonomertriju i dolaze do zakljucka da je def kap za wotlk pach 3.3.5 a na ovom serveru 540 a neki pisu cak i 535 uklucijuci i HC raide. Nisam siguran da je bas tako, bar na Warmenu gde je physical dmg definitivno pojacan. Bas smo skoro probali sa nekim tenkom imao je def cap 554 resali smo ga 3x na Marrow 25 hc. Naravno bio je stakan sa ot i sl. Pitam se sta se desava na LK ili Sindri 25 hc ako je cap 540 i da li je neko uopste tenkao LoD -a ili Bane sa tim capom? Ja ne bih ni da pokusavam, na svom warru i pali imam oko 600 defa, ne zato sto sam ga stakao, vec zato sto je to negde end game gear stat. Isao sam max na armor, ali opet ne pada ispod 600. Kad vec pisem, ako neko ima najnovije informacije o expertise capu za tenka na Sindri i Hallionu neka bude ljubazan da napise. Takodje, ako neki GM nadje vremena neka da svoje misljenje. Hvala unapred.
    Edited: February 2, 2018

  2. Poz,sto se tice deff capa on je 540 za HC raidove i sve preko toga je nepotrebno,mada na BIS gearu ti ne mozes da biras jer ces svakako preci taj deff cap.Sto se tice padanja tenka na marowgaru odmah cu ti reci ili taj tenk ili healeri nisu spremni za hc content,slicne stvari su se desavale i kod nas pa smo morali takve da udaljavamo iz guilda.Ukratko deff cap nema veze sa dmg koji primas niti je ikada imao deff cap ti sluzi da poveca avoidance koji ti je minimalan i optimalan posle capa.Sto se tice LoD-a RS 25 HC-a i Bane-a def cap nema veze sa vezom jer sam ga ja tankao sa svojim paladinom 6050 GS-a potpuno lagano kao da sam tankovao RDF HC,dakle nije ubagovan boss vec samo treba znati sta se radi.Najveci problem kod balkanskih guildov-a je nepoznavanje taktika i toga kako boss fight funkcionise ono sto 1-shota tankove jeste nastakovan Necrotic u 1-voj fazi i Soul Reaper u 2-goj i 3-coj na koji treba bacati internal CD a nekad i External kada je neophodno kao na primer Hand of Sacrifice od paladina kako bi umanjio damage koji se prima.Sto se tice tvog Deff capa na wariori u paladinu ja bih ti najtoplije savetovao da sav svoj deff cap koji si gemovao prebacis na full stamina build i ides full armor build sem sindrinog trinketa koji ti je neophodan za Soul Reaper na LoD-u.Sto se tice kvalitetnijih informacija o tome kako se tanka LOD o taktikama i possitioningu i sa kojim gearom mozes me /w na sledecim herojima: Placeniubica,Blittzz,Manipulattor/Djiri a do tada izvoli nas klip gde BDK tank solo tanka LoD-a 2-gu i 3-cu fazu bez PS-a bez retauntanja uz samo 1 Hand of Sacrifice u 2-goj faz: https://www.youtube.com/watch?v=H3TC5-Fb79w&t=20s a evo i drugog ne editovanog klipa https://www.youtube.com/watch?v=0bCnZ0iDfgc&t=28s nadam se da su moji saveti bili od bilo kakve koristi,Stefan GM Brdjana.

  3. Hvala na brzom i iscrpnom komentaru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •