1. Ne prihvata karticu za doniranje, Bosna i Hercegovina

    Zdravo za Warmane Staff.

    Upravo sam pokušao da doniram preko svoje MasterCard Debit kartice, pravilno sam popunio podatke, ali svaki put kada pritisnem finalni 'Buy Coins', izbaci mi 'We were unable to authorize your card.' Kontaktirao sam banku, te sam im opisao svoj problem, ali oni su mi rekli da nemaju nikakve odbijenice ili podataka da je došlo do problema u transakciji. Kažu da bi im se trebalo pojaviti u svakom slučaju, ako sam ja pokušao da koristim karticu, nebitno da li se radi o pravilnim ili nepravilnim podacima. Rekli su mi da se obratim vama kako bih provjerio da nije možda do stranice na kojoj pokušavam da izvršim transakciju. Molim vas da mi što prije pomognete.

    Lijep pozdrav.

  2. brate ako nadjes neko resenje javi ljubi te brat! nmg vise cekam que po 5 sati

  3. May 22, 2018  
    I ja imam isti problem, ne znam kako bi ovo mogao da resim.

  4. May 23, 2018  
    Kad sam poceo da igram 2011 cekalo se isto dugo na starom Moltenu. Medjutim imao sam prijatelja koji je studirao u bg i dao mu acc i pw i covjek mi donirao.
    Kad se vratio u bih tj. rs, dao sam mu cvaju i zahvalio se platio mu pivu i gg. :D
    Eto rjesenja ako imate lika od povjerenja.

  5. May 23, 2018  
    Mozda bi bolje resenje bilo da jedan od "najjacih privatnih servera wow-a" napokon popravi svoj sistem doniranja i da implementira nove metode. Mada sta ja znam...

  6. Jeste li nasli rjesenje za placanje iz bosne ??

  7. Jedino sto mozes da uradis, i sto je vecina nas uradila jeste da preko VPN-a promenis ip adresu, ja sam preko MINT-a cini mi se donirao, a ne secam se koji sam program za VPN koristio. Pozdrav!

  8. 1. Ili probas preko mint, vpn,itd.
    2. Ili nabavis karticu od druge drzave, nesto tipa payoneer,itd.
    3. Pitas nekog iz druge drzave (ako mu verujes).

    Warmane nikada nece ukljucite druge opcije doniranja jer onda se transkacije mogu gledati gde idu,itd. Hoce privatnost.

  9. Samo da vam javim uspjesno sam donirao preko master card addiko banke nisam kupovao mint karticu prihvatili su direktno sa kartice iz bosne sam to uradio da naglasim samo 👍👍👍

  10. Evo i ja da napisem , UNICREDIT debitna MASTERCARD radi za doniranje sad. Prije nije prolazila sad moze

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •