1. Pitanje

    O čemu se radi sa ovim ljudima što po ceo dan igraju na Icecrown? Udjem u 20:00h u queue gde ima samo 250 ljudi. Čekam 5 ipo sata za to. Je li moguće da od 12 250 ljudi ne izadje za 5 po sati njih 250. Jeste korona, jeste vanredno stanje, jeste debelo sranje u svetu, ali Bože? I tako svaki dan, previše mi je kasno tek u pola 2 da udjem, ne mogu ljudski 2 do 2 ipo sata da odigram u toku dana....
    Edited: April 6, 2020

  2. Tako je bilo i pre korone. Ne mozes da udjes ako ne doniras, jednostano je tako namesteno. Modovi su vec rekli ili doniraj il cao.

  3. Zezas da nece opasti kad prodje korona i kad dodaju novi server? Njih 700 ne moze izaci od 14:00 do 01:30.... Kako je moguce da igraju po ceo dan? Ja bih max igrao 3 sata, ne isplati mi se za to da doniram, ovakav koncept nije bio 2015, mnogo toga se izmenjalo... Mora da su i novi ljudi dosli, totalno drugacija politika servera, da ne spominjem sto je gold bezvredan, frozen orb sad kosta 70g, a vredeo je blizu 1k, battered hilt 30k, sad je 7k, cene su nenormalne.
    I kako uopste ako ima tipa 12 500 igraca i svi su donirali, njih 500 opet nece moci da igra, iako ima rezervisan slot, jer server prima samo 12k, sto ne prosire to? Tacno na 12 500 kad bi bilo, ne bi se dugo cekalo. Ja sve kontam njih 700 u queue, bar 400 ce zbog korone itd biti zauzeti, plus nov server bar jos 300 igraca i taman nece queue biti veci od 200-300 dnevno, ne mogu da verujem da je isto sa serverom cak i kad nije korona, ljudi onda igraju 12 sati svaki dan? Onda su to sve deca ili penzioneri

  4. Zezas da nece opasti kad prodje korona i kad dodaju novi server? Njih 700 ne moze izaci od 14:00 do 01:30.... Kako je moguce da igraju po ceo dan? Ja bih max igrao 3 sata, ne isplati mi se za to da doniram, ovakav koncept nije bio 2015, mnogo toga se izmenjalo... Mora da su i novi ljudi dosli, totalno drugacija politika servera, da ne spominjem sto je gold bezvredan, frozen orb sad kosta 70g, a vredeo je blizu 1k, battered hilt 30k, sad je 7k, cene su nenormalne.
    I kako uopste ako ima tipa 12 500 igraca i svi su donirali, njih 500 opet nece moci da igra, iako ima rezervisan slot, jer server prima samo 12k, sto ne prosire to? Tacno na 12 500 kad bi bilo, ne bi se dugo cekalo. Ja sve kontam njih 700 u queue, bar 400 ce zbog korone itd biti zauzeti, plus nov server bar jos 300 igraca i taman nece queue biti veci od 200-300 dnevno, ne mogu da verujem da je isto sa serverom cak i kad nije korona, ljudi onda igraju 12 sati svaki dan? Onda su to sve deca ili penzioneri
    To navodno radi na principu da prvo ovi normalni ulaze. Kad napune server i kad dode queue, onda donori kaj ti ulaze u server nevidljivo podizu taj queue. Oni ulaze preko queue tipa ak je server 12k sa 1k queue oni ce punit 13k sa 1k queue. Kad cekas u queue cekas da se skinu donori + ovi normalni. Posto donori ulaze preko u biti cekas da sa tih 13k padne opet na 12k. Nesto u tom smislu. Doniraj 10 eura i miran si..

  5. Skontao sam, lepo si mi objasnio. Ne isplati mi se da doniram, malo cu igrati tipa 2-3h a ucenjuju da platis da bi igrao, a igra stara 10 godina. Pa ja sam igrao na starom moltenu 2011 i warmaneu 2015 bez ovakvih gluposti. Da ne spominjem stari slavni legendarni wowscape jos davne 2008 godine

  6. Skontao sam, lepo si mi objasnio. Ne isplati mi se da doniram, malo cu igrati tipa 2-3h a ucenjuju da platis da bi igrao, a igra stara 10 godina. Pa ja sam igrao na starom moltenu 2011 i warmaneu 2015 bez ovakvih gluposti. Da ne spominjem stari slavni legendarni wowscape jos davne 2008 godine
    A ne ucjenjuju da platis jbga imaju i serveri svoj limit. Nije puno ljudi voljno platit zato i mogu oni koje oce platit unutra preko queuea. Da povecaju cap server bi bio nestabilan, a eto ljudi pun kurac zbog korone i eto ti sranja. Svi oce casually igrat i normalno da svi idu na Icecrown. Eno imas Lordaeron queue pada 500 mjesta u 20 minuta i uz to vecinom ti je samo navecer kod nas tamo tipa 19-20 sati nadalje

  7. Imam 5 lvl 80 likova na Icecrownu godinama, a levelovati se na Lordaeronu je psihicko mucenje i teze nego na originalnom wowu, uopste nije zadovoljstvo igrati do 80 nivoa. Valjda ce tehnologija napredovati pa da bude povecan cap na 12 500 makar. Na lordaeronu imam dva lika lvl 24, ne znam koliko se toga promenilo za 5 godina tamo.

  8. A nist ti se nije mijenjalo od kad je napravljen osim tezine raidova, smanjena je da moru pugovi ubit nekaj.
    I PvP (BG i arene) je mrtav iz ocitih razloga.

  9. Imam 5 lvl 80 likova na Icecrownu godinama, a levelovati se na Lordaeronu je psihicko mucenje i teze nego na originalnom wowu, uopste nije zadovoljstvo igrati do 80 nivoa. Valjda ce tehnologija napredovati pa da bude povecan cap na 12 500 makar. Na lordaeronu imam dva lika lvl 24, ne znam koliko se toga promenilo za 5 godina tamo.
    igra kaze od 2008 a i dalje mu je mucenje x1 Lorda. facepalm. Uglavnom druze gospodine :D meni trebaju takvi poput tebe da mi rade za dzabe evo nudim posao, moj stan i hrana ali plate nema i tebi to odgovara jel tako? Ne odgovara ti? Pa onda si licemjer. Zasto? Htjeo bi sve na serveru i maksimalne povlastice ali da se ne placa, tj da neko radi dzabe i ispravlja bugove odrzava server, odgovara na pitanja raznoraznih *****a, radi update changeloga, odrzava forum i milijardu forum poruka itd itd. Zar stvarno mislis da to neko dzabe radi. Dodje sa posla i onda sjedne za warmane i programira LK encounter i odgovara na forum poruke jelte besplatno jer je dusa od covjeka ma nece on dinara uzeti. Kazo sto kaze ovaj Thorbrojn, ipak ti daju da igras ali ces da se namucis dok udjes jer neces da platis, kako da navedem to "odrzavanje servera". Novi svjetski poredak i br1 je Korist. Zasto bi on odrzavao server i gubio vrijeme ako ga server ne placa, zasto bi ti radio kod mene bez plate? Mislis oni su dobre duse, nisu. BR1: Korist!
    I ja da imam server i online 200 ljudi lupam stavio bih que, te bi morao da platis ili cekaj 3 sata poyy. (jel ti sad jasno zasto vodoinstalater uzme 20eura za dolazak i samo promjeni dvije gumice jer pustaju u sudoperi, jel on sta uradio tesko ili zahtjevno, nije, za 2min zamijenio dvije gumice i kaze pare na sunce necu ja dzabe dolaziti ovdje. Ili ce reci ma nemojte me placati gospodine ja volim tako da dolazim na teren i po gradu zavrcem gumice besplatno itd itd)

  10. Ma moj server nije lordaeron nikad bio, tamo je levelovanje sjebano, nije kao na retail, otpocetka igram na Icecrown.
    Promasio si temu potpuno s ovim tekstom. Vrlo sam star igrac i puno sam vremena posvetio levelovanju i na retailu i ovde i na tom wowscapeu 2008. S tim sam zavrsio. Dosta toga mi je i obrisano, dosta truda vecno zaboravljeno. Nakon 10 godina, zaista je cudo da i dalje sta ima na serveru da se cacka, sta to pa ima vise? Stara igra 12 godina, sve sto je bilo na retailu u wotlku, valjda je i ovde tu. Sto se donacija tice, to stoji nek plate i nek dobijaju iteme koje hoce i sve vrste povlastica, ne ljutim se. Ali da ucenuje da MORAM da platim da bih igrao, to je vec druga prica. Sve sto sam postigao u wowu otpocetka, nijedan dinar nisam platio. I koliko sam vremena i godina bio ovde, a ni pocasnog clana nemam i neku beneficiju, tipa eto bas taj slot bi mi sad dobro dosao, da ne cekam, nista, nista mi niko nije dao, a ja sam vremena ulagao u njih. Sta sad kazes?
    Edited: April 8, 2020

  11. Pozdrav svima moro sam i ja ovde da se ukljucim.
    Ako sam dobro razumio ti pricas kako si 10 godina ovde i kako nikad nisi dao ni dinar za wow,a onda u nastavku pricas kako si iso igrati na retailu-
    Mene zanima kako je to moguce da igras retail a ne placas jer bi ono i ja volio to da vidim i kako si igro 10 godina ako igras i retail ?
    I cime si ti to zasluzio da ti neko dadne 1 slot da bi igro time sto si mozda igro nekad pre 10 godina mozda 1 h dnevno ili ni toliko-
    I kad smo kod ovoga que ja koliko znam i retail kad pusti nowu expanziju bude que i igraci cekaju i po 10h da udju i igraju i niko njima ne obezbjedjuje neka mjesta da igraju kad zele nego kad udjes igras .
    Edited: April 8, 2020

  12. Promasio si temu potpuno s ovim tekstom. (1:) Nakon 10 godina, zaista je cudo da i dalje sta ima na serveru da se cacka, sta to pa ima vise? Stara igra 12 godina, sve sto je bilo na retailu u wotlku, valjda je i ovde tu. (2:) Ali da ucenuje da MORAM da platim da bih igrao, to je vec druga prica. (3:) I koliko sam vremena i godina bio ovde, a ni pocasnog clana nemam i neku beneficiju, tipa eto bas taj slot bi mi sad dobro dosao, da ne cekam, nista, nista mi niko nije dao, a ja sam vremena ulagao u njih. Sta sad kazes?
    Nisam ja promasio temu, ili nisi shvatio ili je nisi procitao. (1:) Naravno da nece popraviti sve odjednom, nego malo po malo, ne bi li vise sredstava ulazilo u warmane fond. Ako poprave sve onda su besposleni i manji je priliv jer sve radi. Nema vise tolike podrske od igraca tj. donacija, bice ih manje ako sve radi. Ovako ih drze u neizvjesnosti i stalno uplacuju cekajuci neku popravku.
    (2:) Opet nisi procitao to da tebe niko ne ucjenjuje i u sustini mozes igrati koliko god dugo hoces kao i svi. Zar ne?
    (3:) Kakvog pocasnog clana pa nisi u crkvi. Jesi li dobio pocasnog clana na retailu, njega si placao? Koliko si nebitan toliko si i vazan kao i svi ostali clanovi. Shvati da je korist na prvom mjestu a to koliko si ti vremena igrao besplatno to objesi i krivu vrbu.

  13. (3:) Kakvog pocasnog clana pa nisi u crkvi. Jesi li dobio pocasnog clana na retailu, njega si placao? Koliko si nebitan toliko si i vazan kao i svi ostali clanovi. Shvati da je korist na prvom mjestu a to koliko si ti vremena igrao besplatno to objesi i krivu vrbu.
    O tome vam i pricam, materijalno > duhovno. pare>vreme. Nikom nie bitno koliko je neko ulagao vremena u sve to, kada se sve zasniva na novcu
    pa 12 000 x 10 = 120 000eur gde ces vise?

    A ti Dragane, nigde nisam napisao da sam igrao ovde 10 godina, vec kad se sve sabere da sam igrao 10, tj 12 godina. Na retailu nisam proveo puno vremena, 7-8 meseci, to nije nista posebno, wowscape je provedeno dosta vise, 3-4, a ovde ostatak, s tim odbij pauzu od 2 godine neigranja. Zato kazem 10 godina. Retail nisam dao ni dinar, placao sam farmajuci golde svaki mesec. A ovde nisam igrao 1h dnevno, vec dosta duze, u to vreme 5-6 sati dnevno i ne pre 10 god, vec redovno sve do pre 2 godine, nisam igrao wowa cele 2018 i 2019
    Edited: April 10, 2020

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •