1. Zasto se ne popravljaju neke vazne stvari na serveru?

    Za primer odmah da dam mog main-a, ne mogu da uradim loremaster achie iz razloga sto ne mogu zavrsim main chain quest u icc uz to ne mogu da uradim reputaciju za ebon blade tako da ne mogu kupiti enchante, naravno ako ne napravim novog lika i krenem ponovo da radim questove, ne mogu da pricam sa Rivern Frostwind (frostsaver trainer) da bih uzeo pocetni quest. U dragonblight main chain quest ne moze da se odradi jer tamo neki quest sa topovima u katakombama ne radi i samim tim ne moze da se dobije vetern of the wrath gate achie i tako dalje da ne nabrajam vise a mogu do sutra. U mesto toga oni su odlicili da naprave paladinima divine shield da bude supalj na sindri samo kako bi otezali bosa, isto i za iceblock magovima, u spelovima lepo pise, Apply Aura #39: Immune School (126) Aura #39: Immune School (127) , sto znaci nema ni magija ni fizikal damage, u opisu spella mystic buffet nigde ne pise da on probija ove efekte kao na primer shattering throw od warriora, ne znam sto se proseravaju i skrnave skriptu kad govore da su blizzlike. Sta reci, ne znam da li je to smesno ili zalosno.

  2. *****luk...nisam dosao do icc sto se loremastera tice ali do dragonblighta jesam.Fali mi 1 q za aci, a ne rade 2 jedan koji nosi iza sebe jos 16q(wrath achi) i jos jedan tamo u onoj pecini sto se lik nmze nikako napasti.Doslo mi danas da placem xD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •