1. Icecrown turk guİld arayiŞi

merhaba arkadaşlar oyuna yeni başladım ıcecrownda horde turk guıldı arıyorum pvp oynuyorum yardımcı olabılırsenı sevınırım iyi günler

2. Saf pvp yapan Türk guildi yok bildiğim kadarı ile Horde tarafında ama Quaxis var Türk guildi olarak onlarda Pve Ağırlıklı diye biliyorum forumda biraz araştırma yaparsanız kimler ile irtibata geçeceğinizi bulursunuz iyi oyunlar.

3. Horde'de PvP Türk guildi yok, olanlar da zaten çiçek böcek kesen pve guildleri olabilir emin değilim, belki de vardır ancak hiç BG lerde denk gelmedim. Alliance'da Türk oyuncuların iskelet kadrosunu oluşturduğu, ancak Balkan ve Avrupa kökenli oyuncularla birlikte karışık EU şeklinde
    hareket eden «Trauma» isimli guild mevcut. Her akşam 5man, 10 man yada 15 man premade BG ler yapılmakta. Anlık WPvP
    raid grubu oluşturarak Orgrimmar başta olmak üzere Horde başkent şehirleri talan etmekteyiz. Guild vs Guild eventlar da oluyor ayda bir kere.
    Rated arena vs için de kolayca arkadaş bulabilirsiniz guildden.. Guild katılım için gereksinimler ise şu şekilde

- AV Enabler addon,
    - Karakterine hakim olman lazım ve premade BG kuralları çerçevesinde takım oyununa adapte olmalısın,
    - En az 2000+ rate 2v2 achievement veya 6k+ GS - 10k Honorable Kill 'e sahip olmalısın,
    - Oyun esnasında Guild kurallarına ve officerların oluşturacağı etkinliklere katılım göstermelisin.

İyi oyunlar