1. искам да репортна играч

    Здравейте. Вчера около 12 часа ме скамнаха. Писах в темата за репорт на играчи веднага, но още нямам отговор. Страх ме е да не стане твърде късно. Та да мремина по същество. Въпросния играч се пише Rakiqq и обикаля, и линква професия(BS), след което, като му трейднеш материала той излиза от игра. Имам 2-ма свидетели + screenshot. Но тук ми е малко трудно да изпратя снимковия материал. реалма е Icecrown. Ще помоля за съвет какво мога да напрвя и към кого да се обърна. Мога да дам всякаква информация. Всякакви подробности какво се случи от кого какво съм взимал и тн. Благодаря предварително

  2. Здравейте. Вчера около 12 часа ме скамнаха. Писах в темата за репорт на играчи веднага, но още нямам отговор. Страх ме е да не стане твърде късно. Та да мремина по същество. Въпросния играч се пише Rakiqq и обикаля, и линква професия(BS), след което, като му трейднеш материала той излиза от игра. Имам 2-ма свидетели + screenshot. Но тук ми е малко трудно да изпратя снимковия материал. реалма е Icecrown. Ще помоля за съвет какво мога да напрвя и към кого да се обърна. Мога да дам всякаква информация. Всякакви подробности какво се случи от кого какво съм взимал и тн. Благодаря предварително
    Здравей и съвет от мен - когато имаш намерение да правиш "бизнес" с някой случаен играч винаги прави клип, понеже понякога снимката нищо не доказва. За в момента нищо не може да направиш освен да чакаш някакъв отговор от GMa, но бъди сигурен, че каквото и да ти отогвори, в най-добрия случай този ще го баннат за някой и друг ден, но не очаквай че GMa ще ти възстанови загубите понеже това няма как да стане. Късмет другия път.
    Edited: February 15, 2018

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •