1. Здравейте!

    Здравейте и добър ден !
    Търса сериозен гилд който търси холи паладин , с опит?
    Нямам много предмети , но съм си платил за БИС оражие и тринкет засега.
    Mисля да вкарам време и малко парички.
    Играл съм и съм със опит на Wrath в retail , може да погледнете ацц-то което ще линкна в бара за постиженията.
    Искам да си взема почивка от retail , и да си припомна малко носталгия , защото аз започнах да играя от Burning Crusade но , Wrath винаги ми е бил любимото време което съм играл и съм се чуствал щаслив , надявам се да намера повече хора и да играем заедно :)!
    Името на героя ми в Icecrown : Malamune
    Името на майн героя ми в Legion na Defias-brotherhood : https://worldofwarcraft.com/en-gb/ch...herhood/yukela

    пишете ми ако искате да играем :)!

  2. Привет! Добре дошъл си да се пробваш за място в G R I M. Смело мога да твърдя , че сме най-успешната българска гилдия тук(а те са много). Всеки ден има рейд в 20:00 наше време. Убивали сме всичко на хероик , като за момента правим по 1 Light of Dawn на седмица(Естествено , прогресираме за втори) За седмичния цикъл се организират 4-5 ICC 25 HC(Естествено последните 2 ръна карат някои босове на нормал) и няколко RS-та. Обикновено през деня винаги можеш да се присъединиш към някои от Bane ръновете или някакъв alt-raid. Та това е общо взето. Можеш да пишеш ingame на: Vasilev,Mariichety,Bimba,Bimbaa,Curashturata или просто на някой от гилда , който ще те пренасочи към лидер.
    Клипче от последния ни Light of Dawn тази Сряда с мейн ръна -

  3. Много благодаря вече съм член при вас , благодаря за отговора :)!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •