1. Icecrown/PvE ve Role-play guildi.. (Alliance)

Merhabalar,

Daha önce oyunda geçmişi olan ve olmayan 3 arkadaş olarak yaklaşık 3 haftadır oynamaktayız. X serverda oynasakta bunun bilincinde olarak, ağırlıklı PvE (görev ve dungeon odaklı) oyuna ve evrene saygılı, role-play çerçevesinde oyundan keyif almak isteyen bir oyuncu topluluğu olmak niyetindeyiz. Guild olarak gayemiz bir Türk guildi olarak sınırlı kalmayıp uluslararası bir guild olmak olduğundan kaynaklı kendinizi açıklayabilecek ve okuduğunuzu anlayabilecek düzeyde İngilizceye sahip olmanız gerekmektedir.

Ek olarak;

-Yaş sınırımız bulunmamaktadır. Buna rağmen kendinizi ifade ve idame edebilecek olgunlukta olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir.
    -Evrene ve hikayeye aykırı oynanış tarzı ve kullanıcı ismi kullanımı gibi unsurlara müsamaha göstermemekteyiz.

İletişim:

Beraveger
    Valthroven

Post altından da iletişime geçebilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pact of Exigence, guildi olarak aramızdaki farklılığı ve anlaşmazlıkları bir tarafa bırakıp, ismimizde geçtiği üzere bu acil durumda, üzerimizdeki sorumululuğun bilincinde olarak, birlik beraberliği sağlayıp bu yozlaşmış topraklara umudu tekrar getireceğiz.

For the Alliance!!

Not: Saflarımızda Warlock lara yer yoktur...
    Edited: February 12, 2018

2. Şuan ally da -Kebapcılar- ve -Coexist- başta olmak üzere 2 tane TR guildi var. 3. olarak da siz açıldınız. Bence bu 3 guild yöneticileri bir araya gelerek ortak noktada buluşun ve beraber hareket edin. Şayet herkes gördüğüm kadarıyla egolardan uzak, arkadaşça ve sıcak ortamdan yana, pve ağırlıklı, dikda rejiminden uzak bir ortam arayışındasınız. Bu tip ortamı en son ben bir çatı altında birleştirmiştim akşamları 70+ online görüyorduk. Sonra kanı bozuklar tarafından ortam bozuldu ve insanlar başka guilde sinsice aktarıldı. Ama ben tekrar herkesin aynı çatı altında birleşmesini isterim. Demem odur ki diğer TR guildleriyle iletişim kurun ve birleşin. Ayrım kayrım olmasın. Esenlikler.

3. İlginiz ve alakanız için teşekkürler. Diğer guildler ile iletişim halinde olmamız ve ortak hareket etmemizden yana bir sorun olmamakla beraber, diğer 2 guild ile aynı gayeleri doğrudan hedeflemediğimiz ve oyuna da aynı yönden bakmadığımız için kendimiz bir oluşum içinde bulunmak istedik. Daha önceden olan tecrübelerime dayanarak da söyleyebileceğim en kesin şey farklı odaklara sahip bir oyuncu topluluğu bir çatı altında bocalayacağı, ayrı düşeceği, guruplaşacağı ve en sonunda da bir daha birleşmemek üzere ayrılacağıdır. Bir diğer konu ise tecrübemiz veya tecrübesizliğimiz denilebilir. Diğer guildler belli ki bu alanda raid bilgisi ve oyun için tecrübe aramaktalar. Bizim aradağımız şey ise yukarıda belirttiğim olgunluk, gerekli RP için altyapı kurabilecek seviyede ciddiyet olarak söylenebilir. Uzun lafın kısası bahsettiğiniz seviyede bir topluluk ve birliğin ne biz ne de diğer guildler için faydalı ve uzun soluklu olmayacağı kanısındayım. Yine de öneriniz için teşekkürler, iyi oyunlar.

4. Hayırlı olmasını dilerim arkadaşım inşallah istediklerini elde etme imkanında oluşur :)

5. Şuan ally da -Kebapcılar- ve -Coexist- başta olmak üzere 2 tane TR guildi var. 3. olarak da siz açıldınız. Bence bu 3 guild yöneticileri bir araya gelerek ortak noktada buluşun ve beraber hareket edin. Şayet herkes gördüğüm kadarıyla egolardan uzak, arkadaşça ve sıcak ortamdan yana, pve ağırlıklı, dikda rejiminden uzak bir ortam arayışındasınız. Bu tip ortamı en son ben bir çatı altında birleştirmiştim akşamları 70+ online görüyorduk. Sonra kanı bozuklar tarafından ortam bozuldu ve insanlar başka guilde sinsice aktarıldı. Ama ben tekrar herkesin aynı çatı altında birleşmesini isterim. Demem odur ki diğer TR guildleriyle iletişim kurun ve birleşin. Ayrım kayrım olmasın. Esenlikler.
    Rauf abinize Acılı adana hemen :)
    Biz Coexist Guild lideri sercan arkadaşımızla görüştük rauf. Eksik gedik bir şey oldukça inşallah tamamlayacağız. İlk 25LK mızı indirdik. Allah Hc leride nasip etsin inşallah :)

6. Birleşin, birleşin.. :)) Ayrım kayrım yapmayın birleşin güzel bir guild adı altında. Hatta PvE den nefret eden biri olaraktan ben bile katılırım diğer PvP ci Türkleri de yanımda getiririm. Sırf ortam neşelenir

7. Birleşin, birleşin.. :)) Ayrım kayrım yapmayın birleşin güzel bir guild adı altında. Hatta PvE den nefret eden biri olaraktan ben bile katılırım diğer PvP ci Türkleri de yanımda getiririm. Sırf ortam neşelenir
    İnan çok haklısın ama bence şu anda böyle daha iyi çünkü biliyoruz ki bir çok arkadaş egolu. Egolu olmadığını düşünenleri bu kitleye katmıyorum elbetteki. Bizim kendi içimizde bile o kadar ego varki bunu aşmaya çalışıyorum. Rauf ve inan çok bilmek ego getiriyor nedense bu oyunda. 10 yıllık patch her bilgi nette var iken top dpslerin sidik yarıştırdığı ortamlar bunlar. Sercan kardeşimle konustuk bunları 25leri bir araya getirmeye çalışıcaz ama önde çok engel var DKP gibi falan vs. Bizde guild master olmadığı için 6 lı oylama sistemi var görmüşsündür. Buda bir çok yönden avantajı guild dışı durumalrda dez avantajı var. Bakalım hayırlısı.

8. karakterleri allianceye taşımayı ne zaman düşünsem tekrar geri bakıyorum çatlaklıklar var horde de devam edip pvp guildinde takılmaya karar veriyorum nedendir bilinmez ama alliancede Türkler bir arada duramıyor şimdi oyunu bilmek ego getiriyor evet ama bu arkadaşlar oyunu donate yaparak mı biliyorlar yoksa gerçekten taktiksel açıdan mı biliyorlar taktiksel açıdan biliyorlar ise neden bir üretim sağlamak yerine ben biliyorum zaten havalarındalar. Onun haricinde bir guild kurulumu neden olmuyor alliancedeki sorusuna cevap zaten yazıların icinde herkes ben iyi oyuncuyum ben biliyorum para verdim sm aldım para verdim valanar aldım derdinde para verdikleri zaten oyunu biliyor oluyorlar full hc itemlere sahip olanlar top 5 dps de olamayabilir veya full heal olanlar top 5 heal da 5ci olabilir bunu milletin öncelikle kafasına takmaması eğlenmesi lazım iken bizim Türk arkadaşlarda neden ise herşeyin iyisini ben bilirim var ayrıca bir guildin masteri tek başına karar alamıyor malesef alliancede hordedeki guildleri pek bilmiyorum ondan dolayı yazmadım horde de sadece duydugum Quaxis guildi var ama içine girip muhabbetimiz hiç olmadı büyük ihtimalle şu dediklerim onlardada vardır. Büyük Türk Ordusu (Guildi ) kurulması için bizlerin dahaa çok kavgaları olur ama ancak hayallerde.