1. Jc acİl yardim takildim !!!

Beyler jc kasıyorum 300 oldum Simple Grinder diye bi olay geldi onu buldum ama bı sorum olucak retri pala oynuyorum soketleri +34 str basmam ıcın 350 jc yetiyormu bilginiz varsa lutfen yardımcı olun tesekkurler
    Edited: February 13, 2018

2. Beyler jc kasıyorum 300 oldum Simple Grinder diye bi olay geldi onu buldum ama bı sorum olucak retri pala oynuyorum soketleri +34 str basmam ıcın 350 jc yetiyormu bilginiz varsa lutfen yardımcı olun tesekkurler

Guildiniz yok mu? Forumdan tesadüfen cevap alırsınız :D

3. Beyler jc kasıyorum 300 oldum Simple Grinder diye bi olay geldi onu buldum ama bı sorum olucak retri pala oynuyorum soketleri +34 str basmam ıcın 350 jc yetiyormu bilginiz varsa lutfen yardımcı olun tesekkurler
    outlanddaki madenlerden farm yaparak kasabilirsiniz onları parçalayıp içinden çıkan soketler sizi bir yere kadar ilerletecektir. Oradan sonra borean tarafına geçersiniz orada biraz farm yapıp aynı sekilde devam edersiniz tabiki bu mining varsa yoksa eğer ah den ore satın alacaksınız uygun sekilde onları patlatın ve soket taşı yapın 350 olduğunuzda görevler açılacaktır 2 tane göre yaparak recipeyi alırsınız sonra dragon eyes alıp 3 tane soket basabilirsiniz. iyi oyunlar.

4. mınıngim 450 full resimden pek bısey anlamadım dedgım gıbı oyunda yenıyım arkadasımda yok guıldımde yok :D 34 stryı basmak için 350 mi 370 mi olmak gerekıyor jcde cunku ondan sonra kasmayı bırakıcam mınıngı sılıp blacksmıth kasmaya baslıcam ondan soruyorum :)

5. Merhaba > [Dragon's Eye] 34Str yapman için gerekli malzeme > 350 'de recipeyi alabiliyorsun. '' 370 '' yapman gerekecek ama.)