1. Tİcket atamiyorum

ARKADAŞLAR DÜNDEN BERİ UĞRAŞIYORUM 1 AY ÖNCE Wrathful Gladiator's Combat Staff ALDIM ONU GERİ VERMEK İÇİN UĞRAŞICAMDA SUBJECT 40 KARAKTERDEN AZ OLMAMALI DIYOR FAZLA DA OLSA, YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

2. Öncelikle topic açarken kurallar gereği büyük harflerle değil Capslock tuşunu kapatarak normal şekilde yazarsan daha anlaşılır olur. Staff 1 ay önce aldıysan eğer geri dönüş olasılığı çok düşüktür ancak yine de oluşturmak istiyorsanız, Türkçe olarka derdini burdan yazın, ingilizceye çevirir yazarım sen de direk post olarak oluşturursun.
    Belki ilgilenirler.

3. oyuna yenı başlamıştım bilmiyordum yanlışlıkla aldım staffı hiç bir raide partiye giremiyorum oyuna bırakmak zorunda kalmak istemiyorum lütfen geri alır mısınız staffı. gibisinden hafif dilenmeli bi yazı istiyorum şimdiden teşekkür ederim.

4. 1 ay önce alınan itemlerin geri iadesini vermiyorlar en fazla 48 saat idi en son iade olayı yada anında idi keşke alırken bir bilene danışsaydınız.

5. bazılarına geri dönüş yapmışlar bi şansımı denicem direk pvp oynayabılcegımı dusundugum ıcın aldım hocam umarım değiştirebilirim.