1. ProblÉmÁd van?? Olvass el!!!

    Üdv mindenkinek!

    Először is röviden bemutatkoznék, Zsolt vagyok, de mindenki csak simán Dzsó-nak becéz. Jelentkeztem a magyar fórum, úgymond moderátorának, mert láttam hogy nem nagyon van aktivitás, és nincs aki rendezze a fórumot. Igaz nem nagyon aktív jelenleg ez a szekció és a vezetőség megkért, hogy valamilyen szinten ha tudom akkor tegyem aktívabbá ezt a részt.
    Szóval, ha van bármilyen problémád a fórumon, akkor nyiss egy topikot, vagy küldj üzenetet nekem és megpróbáljuk megoldani. Én majd közvetítem őket a vezetőség fele.

    -A témákat amelyek már 1 hete nem kaptak választ azokat zárni fogom, majd kérésre ha kell megnyitom.
    -A Primitív hozzászólásokat, az obszcén szavak használatát nem tűröm, ha egy másik játékos fele írányul, ez esetben büntetés várható.

    Engem a Wotlk-n az Icecrown realmon találhattok meg, Jooe/Healiing név alatt. Ha esetleg kérdésed lenne ott is felteheted!
    Edited: February 28, 2018 Reason: Edit..

  2. May 11, 2018  
    Üdv! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Nemrég játszom a szerveren. durván egy hónapja az első 80as karakteremmel voltam egy rhc-n , jó csapat volt mindenkinek jó cuccai voltak , és esett egy trash loot egy kék vállas , mivel láttam hogy a tanknak akinek ez jólenne neki 100x jobb van és más meg nem igen tudott a partyból platet hordani ezért needeltem rá mondván hogy nekem jólesz a tank gearhez. Ezt szóvá is tette valaki hogy ne needeljek , mondom rndben van csak greednél kicsi az esély rá hogy megkapom pedig tényleg hasznosabb lenne nekem (palának) egy plat vállas mint egy locknak aki ugyan csak greedel rá. Erre tegnap látom hogy emiatt a malőr miatt bannoltak 5 napra. Egy még csak nem is epic vállasért amire az ég világon senkinek nem volt szüksége a partyból. Ezt egy kicsit erősnek érzem főleg azért mert már játszottam a jatékkal mikor bejött a BC kiegészítő és még soha nem kaptam még csak dorgálást sem. Mit gondolsz , lehet ezzel valamit csinálni? Válaszod előre is köszönöm

  3. Szia Zsolt, engem az érdekelne, hogy mondjuk most történt ez először, de miért van az, hogy amikor megpróbálok belogolni a karakterembe, a töltőképernyő betöltése után vissza dob az accountba, és kiírja, hogy "World server is down." ?
    Köszönöm válaszod!

  4. Kedves Zsolt!
    Az ismerősöm elfelejtette az email címét. Hosszú idő után logolna be, a jelszót és a felhasználói nevet is tudja viszont az autentic code miatt nem tud belépni, mert az email címre nem emlékszik amivel regisztrált.
    Köszönöm előre is a segítséget.

  5. Tisztelt Zsolt!

    Azzal a kérdéssel fordulok hozzád, hogy használhatnánk-e az Icecrown szerveren a gold-dkp rendszert? A rövid lényegét leírom egy példával:

    Szervezek egy TOC vagy ICC 10 / 25 raid-et, amelyet hirdetek guild-en kívülieknek. Részvételi feltétel a példa kedvéért 5000 gold / fő (beleértve engem is). Master Loot rendszer van az egész raid alatt.
    A kiesett itemekre licitálnak az emberek, aki a legtöbbet ajánlja fel az viszi.
    A raid végén, a belépő díj + az itemek után összejött gold-ot 10 / 25 egyenlő részben szétosztjuk a résztvevők között.
    Így aki item nélkül maradt, az is nyer a végén.

    Erről írtam a játékban már ticketet és elutasították a gm-ek. véleményem szerint 3 oka lehetett:
    1.: gyenge angol tudásomból kifolyólag nem értették mit szeretnék ( google fordítóval csináltam )
    2.: kevés információt kaptak a ticket karakter limitje miatt és ezért nem értették mit is szeretnék
    3.: tilos ez a rendszer a szabályzatuk szerint ( igaz nem találkoztam ebben a formában tiltással )

    Válaszod előre is köszönöm!

  6. Tisztelt Zsolt!

    Azzal a kérdéssel fordulok hozzád, hogy használhatnánk-e az Icecrown szerveren a gold-dkp rendszert? A rövid lényegét leírom egy példával:

    Szervezek egy TOC vagy ICC 10 / 25 raid-et, amelyet hirdetek guild-en kívülieknek. Részvételi feltétel a példa kedvéért 5000 gold / fő (beleértve engem is). Master Loot rendszer van az egész raid alatt.
    A kiesett itemekre licitálnak az emberek, aki a legtöbbet ajánlja fel az viszi.
    A raid végén, a belépő díj + az itemek után összejött gold-ot 10 / 25 egyenlő részben szétosztjuk a résztvevők között.
    Így aki item nélkül maradt, az is nyer a végén.

    Erről írtam a játékban már ticketet és elutasították a gm-ek. véleményem szerint 3 oka lehetett:
    1.: gyenge angol tudásomból kifolyólag nem értették mit szeretnék ( google fordítóval csináltam )
    2.: kevés információt kaptak a ticket karakter limitje miatt és ezért nem értették mit is szeretnék
    3.: tilos ez a rendszer a szabályzatuk szerint ( igaz nem találkoztam ebben a formában tiltással )

    Válaszod előre is köszönöm!
    Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de szerintem ez egy teljesen felesleges dolog lenne :/ Meg lehet bonyolult is, illetve fennáll a veszélye annak, hogy valaki lelép a pénzzel (a bannolás nem feltétlenül ijeszti el az embereket ettől), vagy veszekedés indul, hogy ez meg az nem igazságos stb., szóval csak problémákat szülne szerintem :/ Klánon belül megoldható lehet, de ott mondjuk elég a DKP pontrendszer viszont.

  7. June 2, 2019  
    Szia Zsolti!
    Egy olyan problémám volna, hogy az AH-ba raktam fel tárgyat, viszont mikor eladtam a postaládából nem tudtam kilootolni. Ez mitől lehet?
    Válaszod köszönöm előre is.

  8. Helló, Kérdésem: Icecrown szerveren mindig maximum játékos szám van? Szeretnék ahhoz a szerverhez csatlakozni, mert úgy gondolom hogy ott találom meg a számításomat, viszont ez elég esélytelennek tűnik. A másik 2 Lk szerver nem vonz igazán, van erre esetleg alternatív megoldás vagy marad a várakozás hátha bejutok?

  9. Hali!

    Nekem egy olyan problemam van h login utan a karakter kivalaszto menuben ha undead karaktert valasztak ki akk 6-bol 5 alkalommal wowerrort kapok.

    The instruction at "0x0305C352" referenced memory at "0x46572000".
    The memory could not be written.

    Ezt az uzenetet kapom es kilep. Probaltam mar levenni a fileok irasvedettseget, 32biten futtatni a wowot, atallitani a directx verziojat 9-re de semmi.
    windows 7 32bit-es op rencerem van. Valaki talalkozott mar ezzel a hibaval?

  10. Beállítás probláma (Menü)

    Sziasztok

    Egy olyan problémám van hogy letöltöttem a játékot és akár hányszor újra indítom mindig vissza ugrik minden alap beállításra!
    Nem marad meg az elmenett beállitás (Felbontás, Hang stb)
    Mit lehet ezzel csinálni hogy elmentse?

  11. üdv mindenkinek. leszedtem a wotlk old verziót, és ugyanaz van vele mint az elsővel, semmiképp nem tudok belépni, elindaítom a játékot, megy ahang de kép semmi, és nem tudok semmit csinálni.
    a másik wotlk verziót is próbáltam már, az uguyanezt csinálta, vagyis nem csinált semmit a hangon kívül.
    ötlet? honnan lehet ehhez directX-et szedni hogy jó legyen,mert a dx9c-re azt írja a wint 10, hogy nemjó.


  12. Köszönöm, mostmár jól működik, bár erről a helyről letöltve a telepítő 4 !! oldalrólbekúszó szemetet szeretett volna telepíteni.....

  13. Örülök neki. Hát, sajnos manapság mindenhol tele van ilyenekkel. Nekem ezért van egy rakás, minden szart tiltó programom már :D :D

  14. Szia Zsolt abban szeretném kérni a segítségedet hogy icecrown -szerveren fos hc-n ki esett az mm hunteremnek a crit és armorpent adó trinket ami elég jó upgade lett volna a karakternek de egy freal druid aki tankkolt és rá needelt és sikeresen el vitte próbáltam wisp--en meg beszélni vele de vissza sem írt szóval fel mérgelt ez az egész és úgy gondolom hogy a tinketett én meg érdemeltem volna úgy hogy kérem segitséged hogy a druid büntetés kép 1 hónap bannt kapjon és le screeneltem a a need-eket mert ráadásul a healerünk egy resto shaman is needelt de az lényegtelen úgy hogy ennyit szerettem volna várom válaszod. :)

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •