1. Sziasztok !
    Mindenkihez intézném a kérdésem,mivel biztos mindenki került ilyen, vagy hasonló helyzetbe.
    Fiókomon van 80-as dk,80-as pala és egy két kisebb,amiket majd a proffessionokra fogok specializálni.
    Nos ,mostanában főleg a pala tankommal (munircamac ) játszok.
    Volt egy apró malőröm.
    A paladinom a main tank a fiókomon.
    Szóval,az történt,hogy tegnap éjfélkor hc akartam menni,először tankkt queuzva.
    Teljes másfél órát vártam,aztán úgy döntöttem,najó talentelek retrire,de tankgearem marad,mondván,ha valakinek van esze,rá jön hogy tank vagyok,csak kényszer helyzet végett talentoltam dps be.
    Itt kezdődik a fun fct.
    Tankom alig 3.4k gs sel rendelkezik,és akikkel össze dobott,mind 4k gs sel rendelkeznek.
    Hc végén kiesett a red sword of courage,véleményem szerint,a 3-ok legjobb tankolós fegyver.
    Na most,retri talentben need eltem rá,mert emlitettem,tank vagyok,csak haladni akartam hogy be dobjon dungiba,éjféltől hajnalig kellett várnom,akkor talentoltam retribe.
    Mindenkinek jobb cuccai voltak mint nekem,de a tank persze tolta a hisztit hogy dps ként need eltem tank itemre.
    (miközben teljesen tank setupos a karim gearje),és gondolom reportolt is,mert ez ninja loot...
    A második alkalom,zsinórban ezután jött,uldrak,egy francia kék rare cloak,senkinek nem kellett,mondom akkor majd én needelem.
    Természetesen,itt is akadt egy okostojás aki neki ált nekem osztani az észt,hogy minek nekem crites cloak
    (lehet ,mert tanknak se rtana egy kicsi krit ?)
    Aztán persze ,a drága hunterka is reportolt,annak fényében hogy el passokta cloakot,mert neki jobb volt,sőt itt is,mindenkinek.
    Végül mindegyik neki llt osztani az észt hogy ők is szeretnék azt eladni,biztos azzért passolták...
    Úgyhogy,pár óra alatt a jó formán semmiért reportoltak..
    És ezért leszek bannolva.
    A tank neve,anarchy,human warrior,a hunter neve nem rémlik,de valami bitczhes neve volt.
    Ui : AZ első hc végén ahol a courage kard ki esett,a tank szó szerint rám szált,fenyegetett hogy így úgy ki töröltet a játékból.
    Mire fel ? Mert egyedül az a fegyver nem volt neki ?
    Mindene JOBB volt mint amire azt mondhatná,cseréli,mégis be reportolt,mert retriben mentem tank gearben,és én kaptam meg a courage kardot...
    Mióta ilyen mocsok toxic a game Community ?
    Semmiért,kb élvezetért bannoltatni a másikat.
    Pláne,két hónapja sincs hogy wow ozok..kezdő vagyok !
    Kérlek szépen titeket,aki tud,segítsen jelezni a frostmourne os gm felé ,hiába jelzek feléjük,ha ők azt fogják szem előtt tartani,hogy tank cuccban dps be mentem és úgy vittem a kardot..
    Minden jogom megvolt rá.
    Nem beszélve arról hogy 3.4 k tankos gearben jibb sebzést toltam le mint akik 4.0 k gs körül voltak..
    Passz hogyan,valószínűleg a sok buff miatt.
    Szóval,segítséget kérek,mert ez igazságtalan,az egész szituáció.

    Alliances vagyok.

  2. Sziasztok
    Elsőnek is guildot keresek icecrown szerveren hordas oldalon 80 shamy.

    Második kérdésem pedig az lenne hogy miért nem látom a pvp fegyvereket amiket csak honorert tudok megvenni furious fegyokra gondolok, az armort látom szettet de a fegyokat nem, miért van ez?

  3. Nos, sajnos ezek a napok mindenhol tele vannak ezekkel. http://pcmacpedia.com/ Próbáld ezt

  4. Sziasztok!
    Szeretnék játszani Lordaeronon persze connect és kész értem én csak valai árulja el nekem mi a különbség az Old és a sima kielns között van jelentősége szerver szempontjából vagy az égadta egy világon semmi? Köszönöm a választ!
    Üdv: swdfish

  5. Sziasztok!
    Szeretnék játszani Lordaeronon persze connect és kész értem én csak valai árulja el nekem mi a különbség az Old és a sima kielns között van jelentősége szerver szempontjából vagy az égadta egy világon semmi? Köszönöm a választ!
    Üdv: swdfish
    Semmi jelentősége melyiket használod. A régi az eredeti karakter modelleket használja emiatt gyengébb gépen is megy a másik a felújított változatot tartalmazza.


  6. Szia!
    A tailroing szakmámmal lenne a gondom. Írtam ticketet, válaszban jött, hogy küldjek róla képet. Erről nem tudom hogyan lehetne és hová kéne képeket küldenem.
    A Tailor skillem 438, már 420 on kitanultam 2 féle Spellthred encsantot nadrágra (tudom a 2 lila az repus, de ezek még kékek) valamint 3 féle Embroidery encsantot köpemyre.
    Szűrkén is jelzi a Dalaranban lévő Tailroing Tranernél (Charles Worth) is. Viszont az én szakmámban nincsen a kitanult receptek között. Nincsen bezárva semmi fül, többször is ellenőriztem. Képeket csináltam, de nem tudom hogy és hová küldjem.
    Ebben kérném a segítséget.
    Előre is köszönöm.

  7. Tailoring probléma

    Szia Zsolt!

    Abban szeretnék kérni segítséget, hogy Tailoring szakmát tanulok. Most 438 a szintem. Amit eddig lehet mindent kitanultam Dalaranban a mester tranernél. Vannak igen fontos 420 on kitanult receptek amik egyszerűen nem találhatók a kitanul receptjeim között. Ezek a 2 kék nadrág enchant (Spellthred)és a 3 fontos back enchant pl 295 spell power proc, 400 attack power-(Embroidery). Írtam is ticketet, kaptam is választ: nézzem át a szűrőket. Mindent ellenőriztem többször is. Biztos, hogy jól nézem. Valóban nincsenek a kitanult receptjeim között. A Dalarani tranernél is szürkén jelzi őket, hogy már kitanultam. Erről küldök is 5 képet,az 5 kérdéses skillről. Forumon is írtam ez ügyben.
    Forum--Input and Assistance--Support & Q/A: Tailoring problem-- zoligodx
    Ha csak beírom bögészőbe, hogy tailoring problem warmane-akkor is kidob találatokat ezzel a problémával. Tehát nem vagyok/voltam egyedül vele.
    Kérlek segíts nekem ebben a gondban. Amennyiben így marad a dolog, számomra szinte használhatatlan a szakma. Akkor el kell dobnom és másikat húzni amit nagyon nem szeretnék.
    Ime a kép: https://imgur.com/a/uHRb8lD

    Segítséged előre is köszönöm!

    Zoligodx

  8. hali, azt szeretném kérdezni, hogy a szerver lvl 80tól blizzlike, vagy elérhetők pl icc-ben bizonyos buffok, amik alapból nem részei a játéknak?(csak mert olvastam a főoldalon, hogy icecrownban van valami 5% buff), a droprate 1x max szinten?
    gondolok itt továbbá mindenre, ami esetleg nem volt anno az official része, de ide betették valamiért.(remélem nincs ilyen) :D
    köszi a választ.
    Edited: February 8, 2021


  9. Üdv mindenkit.

    Jelenleg ezen a szerveren nagyon kezdö vagyok. Eddig majd 10 évig toltam egy másik szerveren,sajnos az kihalt.

    Pár infót szeretnék kérni.
    Mi a külömbség a 4 szerver közt ?
    Melyiken éri meg elkezdi játszani olyannak aki progeszt szinten akar raidelni és pvp-zni. Aki nagyon rá megy az achizásra és a profozásra. És a wotlk kieg-et minnél elöbröl szeretném elkezdeni. Az volna a legjobb ha naxx/os/eoe sezon lenne .

  10. Hali , most kezdenék el játszani és Magyar guildet keresek a LORDAERON szerveren, ali vagy horda mindegy , köszi a választ előre is !

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •