1. Въпроси относно сървъра

    Привет!

    Колеги, преди години цъках доста WoW, но отскоро ме хвана носталгията и реших отново да се върна. Чудех се дълго между WOTLK i Cataclysm, понеже това с последните expansion-и, които съм играл и са ми познати...Виждам, че тук има голяма Българска общност, което доста ме радва и тласка към този сървър. Последно играх Cataclysm тук, още докато сървъра бе Molten, но сега виждам, че Cataclysm realm-a е слаб и за това се насочих към WOTLK. Исках да попитам как са нещата..Стабилен ли е сървъра, end-game contenta добре ли работи (скрипнати босове, добре функциониращо PVP и т.н.). Четох разни теми, че хората се оплакват от PVP-то, защото donate-ваш WoWMourne и нямало голям смисъл, а ми се ще да поцъкам, но да си заслужава времето, а не всичко да е малко или много предначертано (имбави класове и подобни), за това, ако е удобно и ще се радвам по-опитните да дадат мнение по въпроса с 2 думи как е сървърчето и заслужава ли си човек да се впусне в PVE i PVP сцената без да тръгва с нагласата, че няма смисъл. А също така и кой клиент да изтегля понеже в download секцията са 2 (Old i някакъв друг).

    Благодаря предварително!
    Edited: March 2, 2018 Reason: missed info

  2. Моя съвет е да се регистрираш в Icecrown сървъра (освен ако не си мазохист, тогава може да избереш Lordaeron). Вдигането на герой става бързо понеже exp е х7. Добре ще е да донейтнеш 10 евро, освен ако не предпочиташ да чакаш по 3 часа за влизане в сървъра.
    Понеже съм играл в оригинала и тук мога да кажа, че нещата поне откъм pve са доста добре направени. Не казвам, че няма и проблеми, доста често се случва да оправят едно нещо и да развалят 2, но общо взето поне ICC, RS i ToC са на добро ниво. За pvp аз не бих си тровил нервите на пиратски сървър, твърде много скриптери и мултибоксери има.
    Относно събирането на геар - става доста лесно, особено ако имаш някакви търговски умения. Ако умееш да правиш голд в играта и си донейтнал 10е, можеш да го продаваш за coin-и и да си купиш всякакви итеми.
    Също съвета ми е да си намериш активна гилдия и да ходиш само с нея на райдове и да не си губиш времето с pug-ове.
    Свали си старата версия (която е оригиналната) не тази с WoD моделите.

  3. Много благодаря за изчерпателния отговор, но аз съм ценител. Обичам играта и не ми се играе в 7,8 или 10x, а нещо от сорта 1-2x...Също така това да DONATE-вам, за да се геарна за мен лично е най-голямата идиотщина (меко казано), която могат да измислят и по този начин да опропастят един realm. Иначе съм наистина благодарен за отговора! Ще се радвам, ако има още мнения.

    Благодаря!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •