1. <Brdjani> [Alijansa]-Ponovo Regrutujemo

    Brdjani
    Legenda kaze:
    Brdjani su Balkanski guild nastao krajem 2016. godine na vec svima dobro poznatom serveru Warmane | Forum radi okupljanja redovnih igraca koji su svakodnevno ostavljali sate za racunarom u dubokim zinskim danima kada je sunce zalazilo u ranim popodnevnim satima i kada se napolje izlazilo samo po drva kako bi se kasnije sto duze moglo ostati u toploj sobi farmajuci RDF-ove.Zasto RDF-ove pitate se ? Eeee bila su to dobra stara vremena kada se WoW igrao iskljucivo radi zabave i ostvarivanja kontakta sa slicnim osobama iz ne samo obliznjih gradova vec i drzava koji su ostavljali probleme na radnim mestima,skolama,poslovima i hrlili ka tastaturi ne bi li se ulogovali na Raid Call i delili sa svima sta im se zanimljivo desilo tog dana.Svi smo tada bili tek pocetnici u ovoj igrici iako smo je godinama vec igrali mi toga jos nismo ni bili svesni.Guild je kako je vec napomenuto poceo skromno sa svega 9 random ljudi koji su potpisali za clanstvo novog guilda cije ime nisu mogli ni da izgovore ispravno,ali kako je vreme odmicalo tako su igraci pocinjali da nam se pridruzuju i da cuju za nas preko Global Channel-a koji je brujao nasom vec poznatom porukom po kojoj smo prepoznatljivi "Malo nas je al smo govna".Poruka nije bila namenjena da uvredi bilo kog postojeceg ili buduceg clana guilda vec da ukaze ljudima na to da smo mi ljudi koji su dosli da se opuste uz video igricu koja je odavno zastarela i predjena toliko puta i da nam je najbitnije bilo okupiti prave ljude u cijem je prisustvu bilo uzivnaje igrati se i uz ciji glas se retko islo na spavanje.Prolazili su dani pa cak i nedelje a mi smo postojali sve brojniji,naime bilo nas je 20-ak i imali smo relativno nagirovane heroje od po 5k+ i trebalo je se preci na visi nivo i poceti sa ozbiljnijim izazovima poput ulaska u raidovanje i oformljivanja ozbiljne vodece strukture koja bi posle presla u hijerarhiju Raid leadovanja sa Rankovima i DKP sistemom za koji tada jos nismo ni culi niti bili svesni da postoji tako nesto vec je se sve delilo bratski - na roll.Proslo je jos nekoliko meseci i mi smo poceli uveliko da farmamo VoA / ToC 10-25 i kao i prva 3-4 Boss-a u ICC 10-ci.Okruzeni ne samo stranim vec i balkanskim gigantima poput The Dead Center , Slozna Braca , Infest nismo imali mnogo prostora za manevar i kupili smo njihove ostatke i ljude koji su nisu bili dovoljno jaki da zadovolje njihov nivo raidovanja i pugovali ICC 10/25 gradeci ime pugera ,dakle u toj druzini elite mi smo bili samo sitno zrno u pescanoj oluji i predstavljali smo predmet sprdnje u njihovim ocima.Medjutim malao po malo kako to uvek u zivotu ide velikani su poceli da se osipaju i untrasnji problemi doveli su ne samo do raskola vec i do raspadanja nekih od njih ciji su igraci nasli utociste u nasem guildu.Sreca je se osmehnula i nasem guildu koji je primenio znanje velikih igraca i leader-a poput Makoto , Tajson naucio na njihovim greskama i iskoristio svoju sansu da zablista i svima pokaze koliko je vredan tako sto je postao Najjaci Balkanski Guild na serveru i jedan od najboljih guildova na serveru.Ali znate kako kazu to su samo Legende te vam preporucujem da procitate ostatak post-a i sami odrediti istinu u koju verujete.
    Progres Guild-a:

    Icecrown Citadel

    10 HC (12/12)
    25 HC (12/12)

    Ruby Sanctum

    10 HC (4/4)
    25 HC (4/4)

    Trial of the Crusader

    10 HC (5/5)
    25 HC (5/5)

    Ulduar

    10 Hard Mode (9/9) + [Herald of the Titans] + [Alone in the Darkness].
    25 Hard Mode (9/9) + [Alone in the Darkness].
    Naxxramas

    10 Men (15/15) + [Undying]
    25 Men (15/15) + [Immortal].
    Bane of the Fallen King [0% ICC Buff] - 100% Skill

    Spoiler: Show

    Snimak Naseg Main Run-a na LoD-u !

    Spoiler: Show

    Snimak Ruby Sanctum 25 Heroic !

    Spoiler: Show

    Snimak Naxxramas 25 Immortal Run-a!

    Spoiler: Show

    Snimak Herald of the Titan Kill-a!

    Spoiler: Show

    Snimak Trial of the Grand Crusader 25 Kill-a!:

    Spoiler: Show

    Ko smo mi ?

    U slucaju da niste procitali legendu mi smo igraci sa svih strana balkana okupljeni oko druzenja,komunikacije i sticanje poznanstava i prijateljstava prvenstveno,a tek onda ljudi koji farmaju HC content na ovom serveru i dominiraju Arenama / Battlegroundovima / Raidovima.
    Ko je sve u nasem guildu,i kako se tu uklapate vi?

    U nasem guildu su najbolji od najboljih Balakanskih igraca iz mnogih starih guildova koji drze raidove i svoje klase u malom prstu i koji su dugi niz godina kako na domacoj tako i na stranoj PvE / PvP Gamer-skoj sceni.Da bi se uopste dobila sansa morate biti ne samo iskusni vec neverovatno sposobni i nagirovani jer u nasem guildu samo raidujemo HC content kao sto je naglaseno.Ali to je tek pocetak jer to sve pada u vodu ako vas ljudi iz guilda ne prihvate kao ravnopravnog clana i dobrog drugara u cijem je prisustvu cast biti,jer da bi igrali sa najboljima od najboljih vi sami morate biti medju prvima.
    Player v Player (PvP)

    Hocete da upoznate zive legende Alliance Battleground-a poput Divinity ,Vasquez , Pacman , Justaboss koji vas hvataju zive po Battleground-u i krcaju vas po Arena-ma? Odlicno sve sto vam je potrebno za ulazak i dobijanje PvP Ranka (status-a) jeste 2k + Ratting / 50k Honorable Kills,da bi se pridruzili nasoj PvP ekipi koja je mnogobrojna i u cijim redovima su ne samo navedeni igraci vec mnogi drugi koji su osvajali razne nagrade u prethodnim sezonama.
    Sta je sve potrebno da bi nam se pridruzili?

    Za pristupanje probnom igranju u nekom od nasih ranova potrebno je ispuniti sledece uslove :
    -Jedna od profesija vam MORA biti Engineering (Nitro Boots)
    -Morate koristiti jedan od raiding addona za trackovanje Encountera (DBM / Biggwigs)
    -Morate imati pristup programu za komuniciranj Raid Call-u.
    -Morate biti aktivni za vreme Raid time-a.
    -Morate imati gear racunat po addonu Gear Score 6.2k + (naknadno ce se vrsiti inspect tako da nece svi proci)
    -Morate imati FWH 25 HC minimalno za ulazak u HC raid grupu
    -Morate razgovarati sa Class Masterom za vasu klasu pre ulaska u bilo kakav Guild Raid

    Pravila Guild-a

    U guildu zabranjene su sledece stvari
    -NE POSTOJI RANK SISTEM DKP JE JEDINA MERA GM = TRIAL PO BIDU
    -Vredjanje bilo kojeg clana porodice igracima ukoliko se oni vama ne obrate istim tonom
    -Omalovazavanje starijih igraca ukoliko se oni vama ne obrate istim tonom
    -Ne dolazak na Raid Call
    -Pugovanje
    -Vredjanje ostalih guildov-a bilo gde i bilo kada
    -Izlazenje / AFK-anje u raidovima bez prethodnog javljanja ljudima koji raid vode

    Raspored i Progres Raidova:

    SVI RAIDOVI POCINJU TACNO U 20:00 LOCAL / 19:00 SERVER TIME i TRAJU DO 00:00 / 23:00
    -Sreda: ICC 25HC- Main Run ! (12/12)
    -Cetvrtak: RS 25HC - (4/4).
    -Petak: ICC 10 Bez ICC Buff-a..
    -Subota: Ulduar / TOGC 25.
    -Nedelja: ICC 25HC - ALT RUN (12/12)HC.
    -Ponedeljak: ICC 25N/HC - 3. RUN.
    -Utorak: Ulduar 25 + Alone in the Darkness

    Kome se obratiti za Invite,ko su oficiri?

    Guild Master:Vasquez
    Officer:Ultoreem
    Officer:Pacman
    Officer:Ajdebeziukur
    Officer:Atrumveritas
    Officer:Divinity
    HVALA STO STE CITALI NAS POST NADAM SE DA SE VIDIMO USKORO!
    Edited: October 29, 2018

  2. Haha, jako zanimljivo predstavljanje. :D

    Sve je super, ali ovo da dominirate po BGovima i nije baš tačno. :P


  3. Ruby Sanctum 25 Heroic #2



    Ruby Sanctum 25 Heroic #3





  4. Light of Dawn #16



    Light of Dawn #17



    Edited: May 11, 2018

  5. Svaka cast za oba LoDa, btw prvi put vidim da Warlock izvuce 11 mil dmga :O
    Edited: April 17, 2018

  6. Light of Dawn #18



    Edited: May 11, 2018



  7. May 2, 2018  

  8. June 1, 2018  
    RS 25hc #9 :

    Edited: June 1, 2018


  9. pozdrav drugari, ja sam okoreli wotlkovac kojem se gild raspao te trazim novi dom. 6.1-6.3 protection paladin sve zavisi od geara koji koristim, znam sve sto je potrebno, sto je ofc vrlo lako proveriti, morao bih odraditi faction change zbog ovoga, sto znaci da mi se sav achievs vajpuje. 5,7 mi je OS holy al na tome se radi polagano. bio sam raid leader u gildu Rejects, koji je pvp guild te je jedva krpio 10 man runs, no snalazili smo se nekako. anyway. ako ima kakve sanse, kontaktirajte me :)

    EDIT# : Loda sam poslednji put ubio tokom wotlk retaila. ovde sam uglavnom pvp igrao i 10 man runove i poneki 25 pug i.li sam filovao za hordine raiding gildove.

  10. Nama je bas potreban paladin tank za farmanje 4-tog LoD-a nedeljno ako hoces javi se officirima ingame da popricamo i trazi Stefana znace svi kome da te proslede pa cemo se dogovoriti/

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •