1. Sta se desilo sa Moltenom

    Poz ljudi, nisam nesto aktivan odavno, a na Moltenu sam proveo dosta vremena i bas me zanima sta se zapravo desilo?

    Znam da chareve ne mogu vratiti, ali nema veze, vracam se tu sa par drugova pa ce nam biti i zanimljivo da se opet gearujemo.

    Mozda nije moje da pitam ove stvari, ali eto ipak me zanima prava istina.

  2. May 13, 2018  

  3. Ne bih rekao da je Blizzard u pitanju. Nesto se desilo,neka svadja u timu devolpera. Razloga moze biti 100,al cim se nije pomenulo verovatno je oko para. Po nastavku servera gde je vecina iskusnih "radnika" napustilo "firmu",ostalo je na minimalnim promenama i vidi se iz aviona da skupljaju kajmak vise no sto "muzu krave". Da je Blizzard hteo ugasio bi ih odavno jer Molten nije bio u kavezu sa velikim zverkama poput Nostalrius-a.

  4. Manje vise ovo je Molten sada, uz pridodat AT (Arena Tournanment) server, sada pod imenom Blackrock Realm. GM - ovi su manje vise isti, dok Kaera Wolfa nisam video vec 2 godine, i ne znam da li je jos uvek uposte u timu. Posle crasha 2015. Warmane je obecao igracima WOD realm, ali za sada je to ostalo samo na obecanju. Kaer Wolf je postavio stari Molten kao vodeci medju privatnim serverima, a Warmane podigao iz mrtvih, ocistio ga od hakera eksploatera, bagva itd. Na starom Moltenu je bilo nezamislivo recimo raditi Ulduar ach,, dok na Warmenu savrseno rade.
    Edited: August 25, 2018

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •