1. Potrebana pomoc! Lore

    Pozdrav drustvo.

    Znam da mozda ovo nije mesto za ovu temu ali iscrpeh sve mogucnosti tako da mi ostaje jos ovako da pokusam resiti problem. Sve ovo sto cu napisati postavljeno je na bug trakeru i in game opciji takodje, maltene pre vise od godinu dana. Odgovora ni pomoci nije bilo i nadam se da ce GM ili mozda neki igrac sa slicnim problemom imati razumevanja, resiti ili pomoci da resim ovaj problem. A on je sledeci:

    Naime prilikom spajanja dva Wotlk servera u jedan (Icecrown) pre par,godina dobila sam po difoltu Oracle reputaciju na Exalted, a Frenziheart na hated. Bez i jednog uradjenog kvesta u Sholazaru. Polako sam pocela da radim kvestove odradivsi maltene kompletan Loremaster ostim Sholazara gde sam na 64/75. I sad bi trebalo da se krene sa tim chainom. - Playing Alone- je pocetni kvest se dobiija kad se ubije onaj Vuk u klopci. Medjutim za mene je to nemoguce jer su mi je Ferenzheart reputacija Hated -.- Chain ima oko 20 ak kvestova zajedno sa dnevnim koji se kasnije otvaraju ima i vise. Na sve nacine sam pokusala da startujem chain. Elitu u pecini sam ubila nekoliko puta i kvest za promenu reputacije se ne otvara kod izabranog moba. (A i kako bi kad chain uopste nije ni startovan). Cak sam probala da radim u grupi sa nekim tj. da on uzme i da meni seruje - ne moze ni to. E sad kada li bi GM mogao da mi resetuje repuctacije na pocetni status, bilo bi lepo. Imam preko 10 k ach poena i bas je bezveze da nisam nasla na razumevanje GM ova do ovog trenutka. Mozda je glupo pominjati ali ako smo vec donirali, ocekujemo minimalan support od strane GM ova. Mozda ce nas GM imati vise razumevanja i pomoci da se resi ova situcuja.

    Unapred hvala svima, sve najbolje.
    Night Elf Hunter - Evanense -

  2. Isti problem i ja imam... Samo sto sam exalted na Frenzyheart a na Oracle zelim da predjem.
    Dva puta sam stavio na bug tracker da quest gde biras strane izemdju frenzyhearta i orakla i kazu da tako i treba da bude. to jest da je fixed. pa kako tako jbte? takodje sam upvotovo ostalim ljudima koji su prijavili da quest ne radi.

    Ja bih isto da zamolim ako budu gejm masteri pomogli doticnoj resetovanjem reputacije ili tako nesto da to urade i meni. Hvala.

    Mislim da Empyrean i Proterean nisu GM ali da sigurno mogu kontaktirati njihove kolege.

  3. Unapred hvala svima, sve najbolje.
    Night Elf Hunter - Evanense -
    Jelo zar jos igras te gluposti za djecu ��

  4. Ukoliko si vec dobila negativan odgovor od nasih game mastera, tesko da ja mogu tu bilo sta da ucinim. Al' eto poslacu poruku head game masteru u vezi ovoga pa cu preneti njegov odgovor.

  5. U redu, ovakva je situacija. Game masteri mogu da pomognu samo u slucaju kada je quest pokrenut jos na starom coru, znaci pre merge u Icecrown. Ako ja vas karakter u toj situaciji, samo otvorite tiket u igri i nasi game masteri ce vam resiti problem.

    @Hollaa Frenzyheart reputacija na tvom karakteru je resetovana na neutral, tako da sad mozes da uradis preostale kvestove.

  6. A sta ja da radim? Ja nisam pokrenuo kvest za oraklse pre novog kora. Da kontaktiram ipak gejm mastere?

    Valideno mi se zove vorior.

  7. Mozda je glupo pominjati ali ako smo vec donirali, ocekujemo minimalan support od strane GM ova. Mozda ce nas GM imati vise razumevanja i pomoci da se resi ova situcuja.

    Unapred hvala svima, sve najbolje.
    Night Elf Hunter - Evanense -
    Ja samo da se nadovežem na ovo:

    Mi smo DONIRALI, nismo potpisali i dali pare pa da nam oni duguju nešto za uzvrat. Na kraju krajeva, da smo donirali i hiljade evra/dolara to je opet smešno u odnosu na to koliko Warmane stavlja u džep od 20000 aktivnih igraca non-stop.

    Ne ocekujte ništa.

  8. Ja samo da se nadovežem na ovo:

    Mi smo DONIRALI, nismo potpisali i dali pare pa da nam oni duguju nešto za uzvrat. Na kraju krajeva, da smo donirali i hiljade evra/dolara to je opet smešno u odnosu na to koliko Warmane stavlja u džep od 20000 aktivnih igraca non-stop.

    Ne ocekujte ništa.
    Pa ti si nas.

    I da. Upravu si. Mi smo DONIRALI. Sad jeeiga, na njima je da l' ce da nam daju fiksove i updejte.
    Barem su resili problem ovoj devojci, sad jos samo meni, pa posle mene jos njima 900. Kontam ja da se volja lako gubi.

  9. Pa ti si nas.

    I da. Upravu si. Mi smo DONIRALI. Sad jeeiga, na njima je da l' ce da nam daju fiksove i updejte.
    Barem su resili problem ovoj devojci, sad jos samo meni, pa posle mene jos njima 900. Kontam ja da se volja lako gubi.
    Da Da! Napredak :D

  10. Pozdrav Empyrean, reputacije su zaista resetovane! Veliko hvala na trudu! Bas pricam sa drugarima, prijatno si nas iznendio.
    ps. kvest - A Rogue Ride - (voznja krokodilom) trenutno baguje u Frenzyheart chain - u, ali za njega cemo pokusati da se izborimo na bug trakeru.
    Hvala jos jednom!!!

    http://www.wowhead.com/quest=12536/a-rough-ride
    Edited: April 11, 2018

  11. A sta ja da radim? Ja nisam pokrenuo kvest za oraklse pre novog kora. Da kontaktiram ipak gejm mastere?

    Valideno mi se zove vorior.
    Meni je receno da quest ne radi samo u slucaju kada je pokrenut na starom coru. Najbolje je da otvoris tiket, pa da direktno popricas o tome sa game masterom.

  12. Meni je receno da quest ne radi samo u slucaju kada je pokrenut na starom coru. Najbolje je da otvoris tiket, pa da direktno popricas o tome sa game masterom.
    Okej. Hvala bos.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •