1. Character trade vásárlás

    Sziasztok!

    Találtam egy karaktert, 34 coinom van, a karakter ára 30 coin de nem engedi megvenni az alábbira hivatkozva: "You do not have enough non locked coins to purchase this sale, try again in 72 hours.". Mire van lockolva nekem minimum 5 coin?

    ui.: Van még karakterem ami eladólistán van, gondoltam arra, hogy ez lehet a háttérben. Viszont az eladáskor amit levonnak azt magából a karakter árából teszik nem? Akkor megint csak jön a kérdés, hogy mire van lockolva a coinom. Kerestem azt is ha ezeket a karaktereket leveszem az eladási listáról lehet megoldódna a probléma, viszont nem találtam sehol, hogyan lehetne visszavonni a dolgot. Meg kell várni, hogy leteljen az idő amennyit megadtam mikor feltettem a listára?

    Köszönöm a válaszotokat!

  2. Szia!

    A visszaélések elkerülése végett minden coin-t zárolnak 3 napra, amit nem donate-ből szereztél. Vagyis, ha a coin-t egy karakter eladásából, esetleg gold eladásából szerezted, azt újabb tranzakcióra csak 3 nap (72 óra) után tudod felhasználni. Kivétel ez alól, ha a Store-ból akarsz itemet vásárolni coinért, arra felhasználhatók a zárolt coinok is bármikor.

    Ui.: A coin zárolásához nincs köze, de ha más okból szeretnél egy karaktert levenni trade-ről azt úgy teheted meg, hogy a karakter eladásnál rámész a "characters I'm trading" fülre, és ott megjelennek azok a karaktereid melyek jelenleg fent vannak eladólistán és a "cancel" segítségével leveheted őket onnan bármikor.

  3. Szia

    Köszi a korrekt választ!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •