1. Postać na zbyciu

    Cześć, jestem nowy na serwerze, chcę pograć głównie areny ze znajomym, ale nie mam zbyt wiele czasu na expienie, ubieranie.
    Stąd moje pytanie, może jest ktoś tak dobry, gra tu już długo i ma jakąś postać na 70, której po prostu nie używa. Mogę ją ubrać i pograć nią i po jakimś czasie zwrócić z tym co tam na niej wbijemy. Zależy mi na arenach, a może ktoś potem odbierze postać z gearem.

    Myślę też o kupnie, ale nie za te coiny tylko normalnie z przelewem. Może serio ktoś z Was ma wolną postać i mu nie szkoda, a jak zasiądę to mu ubiorę.

    Shaman / Warlock najlepszy, ale przyjmę wszystko.

    pozdrawiam

  2. Cześć, jestem nowy na serwerze, chcę pograć głównie areny ze znajomym, ale nie mam zbyt wiele czasu na expienie, ubieranie.
    Stąd moje pytanie, może jest ktoś tak dobry, gra tu już długo i ma jakąś postać na 70, której po prostu nie używa. Mogę ją ubrać i pograć nią i po jakimś czasie zwrócić z tym co tam na niej wbijemy. Zależy mi na arenach, a może ktoś potem odbierze postać z gearem.

    Myślę też o kupnie, ale nie za te coiny tylko normalnie z przelewem. Może serio ktoś z Was ma wolną postać i mu nie szkoda, a jak zasiądę to mu ubiorę.

    Shaman / Warlock najlepszy, ale przyjmę wszystko.

    pozdrawiam
    Jeżeli ktoś ma postać na zbyciu to ją sprzedaje, tym bardziej, że zwykłe dziadostwo z green crapem kosztuje tu + - 120 zł. Kup sobie coś słabo ubranego zbierz gear za honor i posmigasz areny.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •