1. IceCrown ve Lordaeron farkı

arkadaslar türkiye üzerinden icecrown cok yuksek ping veriyo ve server surekli full dolayısıyla lordaerona baslıyoruz bu iki server arasında fark nedir biri neden daha fazla ilgi görüyor ve level sistemi nasıl orjinali gibi farmlıyomuyuz kısaca bilgi verebilicek arkadaslarımız varsa bizi çok mutlu ederler

2. Ben lorderaonda en son oynadigimda ikisi arasindaki tek fark icecrown x5ti. Lorderaon x1. Bilincli pve oyuncular daha cok lordaeronda oynuyor gibi bir izlenim edinmistik. O yuzden Lor da basladik. Icecrownda bir de doluluk sorunu vardi tabi.

Daha sonra eski yuvamiza TBC'ye donduk.

Tbcde oynamayi dusunurseniz bir guildimiz var. Raid yapiyoruz. Yeni baslayan arkadaslara da ysrdimci oluyoruz. Sizi de bekleriz.

arkadaslar türkiye üzerinden icecrown cok yuksek ping veriyo ve server surekli full dolayısıyla lordaerona baslıyoruz bu iki server arasında fark nedir biri neden daha fazla ilgi görüyor ve level sistemi nasıl orjinali gibi farmlıyomuyuz kısaca bilgi verebilicek arkadaslarımız varsa bizi çok mutlu ederler

3. Sitenin "Information" kısmında serverlara dair az çok bilgi var.
    Lordraeron: Exp oranı ve diğer şeyler orijinalle aynı.
    Icecrown: 7x. Ama meslek kasmada 3x. Genel olarak daha kolay yani.

Icecrown'un bu denli kalabalık olması burasının bir private server olmasından kaynaklı. Lordaeron'da bütün ICC'yi hc yapmak çok zaman alacağından, gelen kısa zamanda lvl kasıp farma, pvpye geçmek istiyor. Ping sorununa gelince ben de Türkiye'deyim ama hiç yaşamadım. Bir kez donate yapınca (en az 10€) direk premium sahibi sayılıyor sıra beklemeden giriş yapabiliyorsunuz.