1. Aktywne gildie pvp ( TBC / WOLTK )

    Witam wszystkich !
    Jak w temacie. Czy są na tym serwerze jeszcze aktywne Polskie gildie (głownie PVP) jeśli tak to na jakim realmie najlepiej pogram z Polakami ? Dodam iż mam duze doswiedczenie na wielu privach i teraz pojawia sie pytanie gdzie gra najwięcej polaków na Icecrown na Woltku czy na Outlandzie na TBC ? I czy na Icecrownie za dnia są taakie kolejki jak kiedyś czy zrobiło się trochę luźniej ? I ostatnie pytanie jaki jest exp stage na Outlandzie ? Z góry dzięki ; ]
    Edited: April 24, 2018

  2. Hej,

    Wątpię, że znajdziesz aktywną polską gildię PVP na Woltku. Chłopaki głównie grają PVE, co prawda są osoby, które ciachną z Tobą premade 5 osób od czasu do czasu, ale nie jest to strikte gildia PVP.
    Horda - Eternity guild
    Alliance - ISO guild
    To są dwie największe.
    Jeżeli chcesz grać PVP polecam gildie international.
    Horda:
    -PROTEUS
    -Old Division
    -Honorable Kill i pare innych
    Alliance:
    -The Knight Templars
    -POKEMONS
    -Art of War

    Kolejki na WOLTK(Icecrown) są dalej, dlatego kupuje się konto premium.
    A exp rate możesz sprawdzić w ustawieniach serwera.

  3. No dzięki już troszkę mi naswietliłeś ; ] Z resztą się nie dziwie ze nie ma duzo pvp na woltku bo na TBC było o niebo lepsze pvp i bardziej wyrównane ; } Czy te wszystkie gildie które wymieniłeś dotyczą Icecrowna ? Czy masz jakieś pojęcie o Polakach na TBC ?

  4. Eternity ogolnie troche umiera, sporo core wyszlo od nich bo officerka odpierdalala i ludzie sie wkurzyli. Od 3 tygodniu nie zabili LK 25hc a na RS 25hc nawet nie mieli ludzi

  5. Eternity ogolnie troche umiera, sporo core wyszlo od nich bo officerka odpierdalala i ludzie sie wkurzyli. Od 3 tygodniu nie zabili LK 25hc a na RS 25hc nawet nie mieli ludzi

    Wydaje mi się, że gildię, która robi minimum 2 (a z reguły 3) raidy ICC-25 w tygodniu, gdzie pada na nich 8-11 bossów heroic, nie powinno się określać jako gildię umierającą. Wyszło kilka osób, które miały rangę core raider, ale świat się od tego nie zawalił. Chcieli pograć gdzieś indziej, to przecież żaden problem. W Eternity nikt nikogo do gry nie zmusza, a już tym bardziej do gry z nami. Było kiedyś tak, że Lich King nie padł pare miesięcy, ale gildia nie umarła.

    Gildia ma prawie 2 lata i ma się dobrze ; )
    Edited: April 24, 2018


  6. Bardzo ładnie się podsumowałeś : ) Nic dodać nic ująć

  7. No dzięki już troszkę mi naswietliłeś ; ] Z resztą się nie dziwie ze nie ma duzo pvp na woltku bo na TBC było o niebo lepsze pvp i bardziej wyrównane ; } Czy te wszystkie gildie które wymieniłeś dotyczą Icecrowna ? Czy masz jakieś pojęcie o Polakach na TBC ?
    Wszystkie gildie, które wymieniłem dotyczą Icecrowna. Na TBC chwile pobiegałem, widziałem parę polskich gildi, ale uwagi nie przywiązywałem to Ci nie pomogę.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •