1. yeni başlıyorum yardım..

Merhaba ilk defa wow oynicam.Beni zorlicak uğraştırıcak kafa patlatıcağım,ticaret yapabileceğim bir serverde oynamak istiyorum.

İndirme kısmında ufak bir sorun yaşadım (neyi indiriceğimide bilmiyorum rasgele seçtim birşey) bittorenti indirdim hata alıyorum.

Bilginler aydınlatırsa sevinirim

Teşekkürler,

2. Merhaba ilk defa wow oynicam.Beni zorlicak uğraştırıcak kafa patlatıcağım,ticaret yapabileceğim bir serverde oynamak istiyorum.

İndirme kısmında ufak bir sorun yaşadım (neyi indiriceğimide bilmiyorum rasgele seçtim birşey) bittorenti indirdim hata alıyorum.

Bilginler aydınlatırsa sevinirim

Teşekkürler,
    Bunlarda ticaret yapabilirsin:
    Outland (The Burning Crusade)
    Lordaeron ve Icecrown (Wrath of the Lich King)
    Diğerlerinde oyuncu yoktur ve Blackrock'da para değersiz.
    İndirmek için Select Expansion'da üstten ilk ikisini seç, diğerlerini boşver.

Outland 2007'de çıkan paket olduğundan daha zorludur, Lordaeron'da oyanamak biraz daha kolay Icecrown en kolayı ve en kalabalığıdır.
    Çarpan olayını da biliyorsun. Daha çok XP alıyorsun, daha hızlı 70 ya da 80 oluyorsun. Bu da zamanı kısaltıp masrafları azaltınca paranın birikmesini sağlıyor.

Torrent kullanmayı biliyorsundur herhalde? Bittorent gibi bir program kurulu olursa torrent linkini görünce indirmeye başlar. Özel bir şey yok, ne sorun yaşadıysan daha ayrıntılı anlat.
    Oyun inince wow.exe dosyasını çalıştır, sözleşmeleri accept'le geç, kullanıcı adın ve şifreni yazınca bağlanır. Eğer Icecrown ve Outland'da oyanayacaksan akşam saati sıra olur, bekleyemem dersen 1 defalık bağış yap (hesap sayfanda donate)