1. June 8, 2018  

    Pitanje jedno

    Danas kad sam pokusao da udjem na svoj acc video sam da nemogu da se ulogujem pa sam usao na svoj email da proverim dali mi je neko menjao sifru.Ali tamo sam video da mi je warmane promenio svoj email i stvarno neznam zbog cega.Posle sam vratio email na staro ali kada kad sam se ulogao na acc video sam da bukvalno ni jednog alta nisam imao na svom acc.Pa me zanima kako je to moguce i zbog cega je to tako.Molim nekog moderatora da mi kaze kako mogu da povratim svoje altove ako je to moguce

  2. June 8, 2018  
    Jedini nacin da promenis email je da to zatrazis licno ti ili neko drugi ko je imao informacije o tvom accountu. Proveri da li mozes da povratis svoje altove preko "restore characters" opcije na websajtu. Ako ne, predlazem da kontaktiras nas support pa da vidis da li oni mogu da t pomognu. Kontaktiraj ih putem ovog emaila [email protected]

  3. June 8, 2018  
    Ovo je poruka od warmane koju sam video na email The email has been changed from [email protected] to [email protected].
    I posle dole stavili link da vratim na staro kako je bilo i ja sam to uradio i uspesno sam se ulogovao na acc ali kada sam se ulogao u igricu video sam da nemam ni jednog alta.Pa sam zbog toga resio da pitam ovde kako je moguce da su mi altovi nestali a postoje na armory

  4. June 8, 2018  
    Ta poruka se dobija svaki put kad se email promeni, to ne znaci da smo mi promenili email od tvog naloga. Moderatori nemaju uvid u naloge igrace, tako da ce jedino support moci da ti da tacan odgovor sta se tu desilo.

  5. June 8, 2018  
    Empyrean ja se izvinjavam sto upadam ovako na post, ali mi treba pomoc oko donacija... Sve sam pokusao cak zvao banku... Imam visa elektron koja radi normalno internet kupovinu... Desava se kada postavim posatke kartice i sve popunim u donaciji da mi kaze da kartica nije potvrdjena.... Sta da radim? Hvala izvinjavam se jos jednom.

  6. June 8, 2018  
    Ovo je poruka od warmane koju sam video na email The email has been changed from [email protected] to [email protected].
    I posle dole stavili link da vratim na staro kako je bilo i ja sam to uradio i uspesno sam se ulogovao na acc ali kada sam se ulogao u igricu video sam da nemam ni jednog alta.Pa sam zbog toga resio da pitam ovde kako je moguce da su mi altovi nestali a postoje na armory
    Prosto.. Neko je saznao tvoj acc info i iskorstio ga. Promenio je mail na NodGorila(u smislu da te vredja), uzeo sta je mogao i pobrisao charove.
    Ne mora da zanci ali u 99% slucajeva je tako.
    Mislim da ti nema pomoci

  7. July 2, 2018  
    Ta poruka se dobija svaki put kad se email promeni, to ne znaci da smo mi promenili email od tvog naloga. Moderatori nemaju uvid u naloge igrace, tako da ce jedino support moci da ti da tacan odgovor sta se tu desilo.
    E izvinite sto prekidam razgovor ali imam jako slican problem, naime prije tjedan dana ja uđem na warmane stranicu i da se prijavim, kad odjednom ne moze da se prijavim, zato sto nemam g mail adresu koliko sam shvatio. Međutim ja sam zaboravio svoju e-mail adresu, znam sifru i znam nick, postoji li mogućnost da vratim acc. ? Nisam bio aktivan vise od godinu dana na acc.

  8. July 2, 2018  

  9. July 2, 2018  
    Poslao sam e-mail na tu e-mail adresu i objasnio problem.

  10. July 2, 2018  
    Koliko vremena treba da [email protected] odgovori na moje pitanje ?

  11. July 3, 2018  
    Par dana uglavnoam, ali sve zavisi od kolicine tiketa koji su prispeli u prethodnih dana.

  12. Da li rade dungeoni?Please reci te.

    Par dana uglavnoam, ali sve zavisi od kolicine tiketa koji su prispeli u prethodnih dana.
    Da li rade dungeoni?Please reci te.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •