1. June 8, 2018  

Yeni Oyuncudan Bir Kaç soru

Arkadaşlar merhaba cevap bulamadığım bir kaç soru var;
    1-Point nasıl kazanılıyor?
    2-Coinle yada pointle level nasıl kazanıyoruz?
    3-Lvl 80'den sonra en kolay Gear nasıl kasılır?
    4-Sizin eklemek istediğiniz tavsiyeler var mı?
    5-Wariora özellikle 2H silah bulamadım en kolay yolu ne?
    (Hepsini coinle al gibi soğuk espiriler yapmadığınız için teşekkür ederim)

2. June 8, 2018  
    Arkadaşlar merhaba cevap bulamadığım bir kaç soru var;
    1-Point nasıl kazanılıyor?
    2-Coinle yada pointle level nasıl kazanıyoruz?
    3-Lvl 80'den sonra en kolay Gear nasıl kasılır?
    4-Sizin eklemek istediğiniz tavsiyeler var mı?
    5-Wariora özellikle 2H silah bulamadım en kolay yolu ne?
    (Hepsini coinle al gibi soğuk espiriler yapmadığınız için teşekkür ederim)
    1) Puan kazanmayı şu mesajlarda anlatmıştım:
    http://forum.warmane.com/showthread.php?311438
    http://forum.warmane.com/showthread.php?t=335183

Hesap sayfanda (My Account) Services'e gel, Server ismi, Karakter ismi ve Coins ya da Points seç. Ona göre satın alabileceklerin çıkar.
    Aynı şekilde My Account > Store'la zırh/silah.
    My Account > Trade'le de karakter, item ve gold'u "başka oyunculardan" alabilirsin. Bu Trade işinde Warmane miktara göre en az 1 coin komisyon kesiyor.

TBC'de (Outlands) Points geçmiyor. Onu TBC'de Achievement sistemi yok o yüzden puan da yok diye açıklıyorlar ama haliyle coins para kazandırıyor puan kazandırmıyor, asıl neden o.

2) Level kazanma sadece max level'e çıkma özelliği var, ara lvl'lere çıkamazsın. Onu da her zaman Coins'le yaparlar. Puanla sadece zırh/silah ve binek/pet alabilirsin, ya da isim değiştirme, taraf değiştirme vs gibi hizmetlerde kullanılır.

3) Icecrown'da oynuyorsan tek başına RDF ve BG'lere girip amblem ve honor kasar, giriş seviyesi epic zırhları alırsın. Yine RDF'den ve Arena'dan silah gelir. Ancak asıl olarak bir guild bulup katılırsın. Onlarla birlikte aşama aşama raid yapıp ya da BG/Arena yapıp daha düzgün şekilde üst baş edinebilirsin.

4) Icecrown/Lordareon hangisinde oynuyorsan eski mesajlardan Guild tanıtımlarına bak, aktif olan varsa Türk guildine katılmaya çalış. Onlar sana yardımcı olacaklardır.

Ben şu sıra Outland'da (TBC) ve arada oynuyorum. Genel olarak Warmane biraz durgun bu günlerde, yöneticiler ilgilenmiyor. Tatile de giriyoruz, bu tür oyunlar kışın zirve yapar, yazın herkes tatile bir yerlere gidince ilgi azalır.

3. June 8, 2018  

4. ekstra benim de yaptığım 80 sorası item kasma mevzusundan azıcık bahsetmek isterim. başlangıçta bir kaç battleground giirerek honor gearıyla belli bi seviyeye hızla gelebilirsin arkasından zamanla zaten dungeon yapap yapa diğer warrior oyuncularına bakarak belli düzenlemeleri yaparsın bide kardaş memleket nire?