1. June 9, 2018  

    Icecrown magyar guild

    Sziasztok,

    Érdeklődnék, hogy magyar progress guild van-e a szerveren? Előre is köszönöm a válaszokat.

  2. Szia!

    Igen van Fekete Sereg néven és Hungarian Raiders. Utóbbi már nagyon kihalt de a Fekete Seregben napi 40-60 online és állandó raidek is mennek.

  3. Hali!

    Igzából szerintem az újonnan alakult Seregnyi Fekete Raiders az, amire így fel kéne figyelned, hiszen ott mindenki "ELIT". Ha ajánlhatok egy guildet, akkor ezt válaszd, hiszen minden másik guildbe a playereknek (Neveket nem akarok írni, de nagyon sok van) fogalmuk sincs arról miket csinálnak.

    Na Zsa.

  4. Hali !

    Alliance oldalon a Patrols From Hungary, egy héten több csapattal is megyünk ToC/ICC 10/25-be is.

    Van egy nagyon jó raid leaderük: Skarlet.

    ingame: Bischo, Monygodxqq, Anafenza, Skarlet, nekik nyugodtan írhatsz tgffel kapcsolatban!

    Szép napot!
    Edited: June 12, 2018

  5. Druida

    Nagyon érdekelne egy aktív guild Icecrown-on ... :)


  6. Érdeklődnék lenne e 20.-30 ember aki icecrown realmen szeretne pve guildhez csatlakozni gear nem szamit majd osszehozzuk 😊

  7. Szia!

    Engemet érdekelne ha van még rá igény!

  8. szia engem érdekelne!
    most kezdtem még csak a szervert még 80-as sem vagyok,de társaságban jobb fejlődni:D
    ingame:Yanaye(horda)
    Edited: November 2, 2018

  9. Hali, Totemtrainer a nevem a játékban és szeretnék csatlakozni egy icecrownos hordás guildhoz. Előre is köszi!!

  10. Hali!

    And Others nevü guild vár minden kezdö/tapasztalt játékost a hordában.

    TGF-ért játékon belül keressétek: Hagee/Palatami/Dudiell/Bevin nevű játékosokat!
    Edited: December 8, 2018

  11. Sziasztok! hordában keresnék guild-et, tapasztalat van bőven ulduar 10-25 Toc 10-25 Icc 10-25hc anno taurin toltam sokáig wotlk kontenten, utánna eredetiztem de beleuntam. Resto shaman és holy pala amivel toltam, shaman-t tervezek kezdeni.


  12. Üdv! Én kezdő wowos vagyok, esetleg lenne rá lehetőség hogy egy guildhez csapódhassak? 20 éves vagyok, MMO orientált, kb 11 éves korom óta tolom a műfajban szóval gyorsan tanulok, illetve angolul is jól tudok. Jó lenne tanulni másoktól első sorban, még ha nem is kerülnék be sehova :|

  13. Én is az előttem íróhoz csatlakoznék. Pveben teljesen ismeretlen játékos keres magyar közösséget ahoz segítenek eltanulni a csinyjat. 😔😁

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •