1. Problem sa doniranjem

    Pozdrav, vec 10 puta sam pokusam da uplatim 10e i onda kad kliknem dugme "Kupi" dobijem odmah poruku iznad "Ваша картица није потврђена". Ovakakav problem imam samo ovde, kartica mi svuda radi, imam para na njoj i juce sam je koristio poslednji put(na drugom sajtu).

  2. Najbolje je direktno kontaktirati paymentwall support, pa da oni mogu da pogledaju o cemu se radi. Njihov email je [email protected]

  3. July 1, 2018  
    Kasno je za replay..al cisto radi reda da spomenem da sam i ja imao isti problem..resi tako sto sam uplatio liku iz inostranstva na paypal pa mi je onda on uplatio :D

  4. Hvala na odgovorima, zaboravih da vam odgovorim. Javio mi se lik na PM i rekao da kupim Mint karticu u vrednosti od recimo 10 evra i onda je samo aktiviram ovde na sajtu, sto sam i uradio i sve radi kako treba(dobio coine i premium nalog).

  5. Da li bi neko imao vremena da napravio tutorijal za mint karticu? Bio bih mu do neba zahvalan...

  6. Imao sam isti problem, nakon rasciscavanja situacije sa moderatorima i customer supporta sa paymentwall-a, ustanovljeno je da se preko paymentwalla(cije usluge warmane trenutno koristi) ne moze donirati sa visa/master karticama izdatim U SRBIJI. Tako da su opcija ili MINT kartica ili da vam uplati neki rodjak/drug/drugarica koja ima karticu koja nije izdata u srbiji. pozz

  7. Da li bi neko imao vremena da napravio tutorijal za mint karticu? Bio bih mu do neba zahvalan...
    Poslao sam ti na PM poruku koju sam ja dobio od lika i uspesno kupio coine.

  8. Hvala puno na pomoci! Uspeo sam da doniram, konacno! :D


  9. Ja sam cuo da je ovaj CELLL jako dobar lik

  10. Pozdrav brate.

    Dopisujem se vec mesec dana sa njima u vezi placanja sa normalnim karticama visa/mastercard... Prvo su rekli da nije dozvoljeno placati iz Srbije jer smo pod sankcijama od strane Amerike... lol, trazio sam menadzera... posto nismo pod sankcijama 18 godina, i vise. Onda su rekli da misle da je previse rizicno poslovati sa Srbijom, te da ce uzeti sve ovo u razmatranje... Evo mesec dana kasnije, opet sam im pisao i cekam odgovor.

    Nmg da verujem da jedino Paymentwall pravi ovakve probleme, oko sitnisa... Moze da se uzima Mint preko drugih sajtova, ja licno nisam probao, hocu da izguram svoj inat do kraja.

  11. Ljudi retko ulazim na forum pa se izvinjavam sam vam odgovorio na PM posle nedelju dana. Uglavnom poenta price je da direktno karticom nije moguce platiti na njihovom sajtu nego se kupuju vauceri na drugom sajtu(MINT kartice) koji se iskoriscavaju kao Warmanova alternativna metoda za doniranje.

  12. poz CELLLLLLL da li mozes da mi objasnis kako da kupim mint katricu posto kad odem na mint sajt takodje mi govore da mint ne podrzava placanje iz Srbije pls kazi mi kako da kupim hocu da doniram

  13. moze li mi neko reci jer MINT jos postoji kao opcija placanja zato sto mi ne izlazi kad odem na donacije ili ja to ne umem da nadjem ?

  14. moze li mi neko reci jer MINT jos postoji kao opcija placanja zato sto mi ne izlazi kad odem na donacije ili ja to ne umem da nadjem ?
    Razlog za ovo je to sto se mi nalazimo na listi sankcionisanih drzava od strane US, i zato Paymentwall ne zeli da prima uplate iz nase zemlje https://www.paymentwall.com/en/faq/s...s-and-entities Predpostavljam da su tek nedavno shvatili da je Mint i dalje bio dostupan, pa su sad i njega uklonili sa liste.

12 Last

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •