1. bas sam baksuz, kako to bas sad uradise kad sam konacno kupio MINT karticu od 10$ :D

  2. @DjurAzZ I treba da isteras druze, srecno, stvarno su pedercinene ogromne, niko drugi ne pravi problem s ovim, samo se oni naprasno prave pametni, a do pre nove godine sam mogao da uplatim coine bez problema sa visa karticom iz srbije preko tog istog metoda.... :@

  3. Razlog za ovo je to sto se mi nalazimo na listi sankcionisanih drzava od strane US, i zato Paymentwall ne zeli da prima uplate iz nase zemlje https://www.paymentwall.com/en/faq/s...s-and-entities Predpostavljam da su tek nedavno shvatili da je Mint i dalje bio dostupan, pa su sad i njega uklonili sa liste.
    Da li postoji bilo koji drugi nacin, trenutno dostupan za doniranje, osim preko druge osobe koja poseduje stranu karticu?

  4. ne postoji. Ja sam odustao od warmane-a jer su pedercine nevidjene. Taman sam trebao da doniram i da prodam charactera na trade-u. Ali ne, ocigledno da nas mrze. E pa cao dovidjenja.

  5. Nije do njih, nego do Paymentwall-a je, oni su nas sankcionisali, ne moze ni na drugim serverima donirati koji koriste paymentwall.

  6. A sto mora preko paymentwalla? Ja sam bez ikakvih problema donirao. Samo ukucaj sve brojeve sa kartice sto ti traze i to je to...

  7. A sto mora preko paymentwalla? Ja sam bez ikakvih problema donirao. Samo ukucaj sve brojeve sa kartice sto ti traze i to je to...
    Pa upravo je to preko paymentwal-a, to sto si upravo opisao, sistem koji warmane koristi za tansfer novca, odvija se uz pomoc paymentwall-a, e sad paymentwall ne odobrave kartice iz srbije, kao i iz mnogih drugih drzava. Zasto, eto tako, moze im se, postavili su sankcije za srbiju iz nama nepoznatih razloga. E sad, ako si uspeo da uplatis, to znaci da si ili uplatio pre nego sto su postavili sankcije, ili si uplatio uz pomoc kartice koja je izdata u nekoj drugoj drzavi. Jedina druga opcija je da su oni uklonili sankcije, sto se nije desilo jos uvek... Takodje su nam onemogucili i bilo koju drugu legalnu opciju uplate iz srbije (sms je zabranjen, mint je zabranjen).
    Edited: December 17, 2018 Reason: Typpo

  8. Pre par dana sam poslao upit adminima u vezi sa situacijom o doniranju iz Srbije, u nadi da postoji neko resenje, ali sam dobio negativan odgovor. Jedino sto nam preostaje je da cekamo da Paymentwall ukine sankcije nasoj zemlji jer je upravo to ono sto stvara problem. Sve donacije koje pristizu za Warmane idu preko Paymentwalla, tako da su nama ruke vezane po tom pitanju.

    E sad zasto su te sankcije na snazi i da li ce uskoro biti ukinute, mozemo samo da nagadjamo. Evo ovde mozete da vidite listu drzava koje su pod sankcijama https://www.paymentwall.com/en/faq/s...s-and-entities

  9. Pa upravo je to preko paymentwal-a, to sto si upravo opisao, sistem koji warmane koristi za tansfer novca, odvija se uz pomoc paymentwall-a, e sad paymentwall ne odobrave kartice iz srbije, kao i iz mnogih drugih drzava. Zasto, eto tako, moze im se, postavili su sankcije za srbiju iz nama nepoznatih razloga. E sad, ako si uspeo da uplatis, to znaci da si ili uplatio pre nego sto su postavili sankcije, ili si uplatio uz pomoc kartice koja je izdata u nekoj drugoj drzavi. Jedina druga opcija je da su oni uklonili sankcije, sto se nije desilo jos uvek... Takodje su nam onemogucili i bilo koju drugu legalnu opciju uplate iz srbije (sms je zabranjen, mint je zabranjen).
    Pozdrav brate, znam da je jako stara tema, ali problem i dalje ne resen godinu dana kasnije. Krvi sam im se napio u mailovima, trazio menadzere itd od Paymentwalla, na kraju su zbog mene i sklonili Srbiju sa spiska sankcionisanih zemalja, jer sankcije ne postoje jos od bombardovanja. Znaci tretiraju nas kao da dolazimo iz afrike. Na kraju su izmislili razlog da ne zele da posluju sa nama jer je Srbija rizicna zemlja.. lol. Zar ne moze warmane staviti jos neki nacin placanja?

  10. Samo da se nadovezem na gornji post, nisu nam zabranili placanja zato sto je Srbija sankcionisana, vec zato sto je FATF (neka organizacija) stavila Srbiju na listu visoko rizicnih zemalja za poslovanje, zbog pranja para itd. To su mi rekli na kraju iz Paymentwall-a, posle prepiske koja je trajala dva meseca.. lol. Sad sam proverio opet tu FATF listu, Srbija vise nije na toj listi, medjutim ovi iz Paymentwall-a i dalje tereaju svoje.

  11. Paymentwall se koristi verovatno zbog sakrivenih transakcija, da se ne moze videti kome idu,itd. Ne znam koji bi drugi razlog bio. Paypal i to se ne koristi bas zbog trakovanja.

  12. Konacno su se slozili samnom! Pricao sam sa njihovim pravnim odeljenjem i rekli su da ce skloniti zabranu za Srbiju uskoro... :D treba valjda da iskomuniciraju samo.

  13. Ja sam sve probao, ni preko paymentwalla ne mogu da doniram ni preko poruka ni preko kartice ni preko MINT-a. Tacnije MINT karticu od vrednosti ne mogu ni da kupim jer mi trazi da se registrujem na Paypal a i na cuvenom Paypal-u mi je kartica blokirana zbog nemam blage cega. Jebes mi mater poludeo sam i ne znam sta da njakam vise da bih izdonirao

  14. Svjež sam na WoW nakon dugo godina ali doniraću ja iz Bosne pa vam javim sutra, prekosutra. Kontam da vam je ovde u bosni dosta lako naći nekog da donira za vas a mislim da nismo pod restrikcijama.

  15. Samo da javim da sam već donirao i da mi je najnormalnije primilo karticu.

First 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •